11 چیز که می توانید با مسواک های قدیمی تمیز کنید!وسایلی که با مسواک قدیمی تمیز می شوند, تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی, کاربردهای مسواک قدیمی

کاربردهای مسواک کهنه برای تمیز کاری

 

 استفاده از مسواک های قدیمی برای تمیزکاری خانه

مسواک قدیمی شما فقط یک برس کوچک اسکراب است و ابزاری مناسب برای تمیز کاری کردن است! شاید از خود بپرسید چگونه و چرا پس با ما همراه باشید.

مسواک ها چه استاندارد باشند و چه برقی، برای همیشه دوام ندارند. اما وقتی زمان بازنشستگی آن مسواک قدیمی است، فقط آن را بیرون نریزید! کارهای زیادی وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید - یا به طور خاص تر، با آن تمیز کنید! مسواک قدیمی خود را به عنوان یک برس تمیز کننده مناسب برای نظافت وسایل کوچک در نظر بگیرید.

 

موی سر مسواک برای از بین بردن جرم ها بسیار عالی است و می تواند به راحتی در فضاهای تنگ جای بگیرد. (این امر به ویژه در مورد مسواک های برقی که اغلب دارای سرهای کوچک هستند نیز صدق می کند. آنها همچنین می توانند قدرت شستشوی اضافی را هنگام مقابله با مشکلات سخت فراهم کنند! اما یک مسواک استاندارد و معمولی معمولاً کار را به همان خوبی انجام می دهد، بنابراین فقط از آنچه که دارید استفاده کنید!

 

برای کمک به نشان دادن اینکه چقدر مسواک قدیمی شما می تواند مفید باشد، امروز برخی از موارد شگفت آورتر را که می توانید با آن تمیز کنید، به اشتراک می گذارم. امید من این است که دفعه بعد که آماده بازنشستگی یک مسواک هستید، آن را در کنار بقیه ابزار تمیز کردن خود قرار بدهید. فکر می کنم از اینکه هر چند وقت یک بار به دنبال آن می گردید شگفت زده خواهید شد! 

 

11 موردی که می توانید با مسواک قدیمی تمیز کنید

1. برس مو

یک مسواک قدیمی ابزاری عالی برای تمیز کردن برس موی شما است. شما به راحتی قادر خواهید بود که وارد همه ی گوشه ها و حفره های برس شوید! با این کار علاوه بر تمیز کردن کف برس، موهای بین آن را هم خارج می کنید.

 

نحوه ی تمیز کردن وسایل با مسواک کهنه, روش تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی, کاربردهای مسواک کهنه

برای تمیز کردن برس مو از مسواک های قدیمی استفاده کنید

 

2. سر دوش

اگر آب منزل شما سخت دارید، ممکن است به مرور زمان رسوبات معدنی روی سر دوش شما جمع شود. این رسوبات در نهایت می توانند جریان آب را مسدود کنند، بنابراین تمیز کردن منظم سر دوش مهم است. ساده ترین راهی که می توانید انجام بدهید این است که آن را باز کنید و در یک ظرف سرکه حدود 1 ساعت قرار بدهید. سپس با استفاده از مسواک تمام رسوبات شل شده را از بین ببرید و آن ها کاملا تمیز کنید.

 

3. جواهرات

مسواک قدیمی شما ممکن است برای تمیز کردن دندان هایتان خیلی نرم باشد، اما برای مالش جواهرات بسیار مناسب است! یک قطره صابون ملایم به یک فنجان آب گرم اضافه کنید، سپس مسواک خود را به آن آغشته کنید و حلقه ها و انگشترها، گردنبندها و دستبندهای خود را تمیز کنید.

 

کارایی مسواک قدیمی, جرمگیری خانه با مسواک قدیمی, کارایی های مسواک های کهنه

جواهرات خود را با مسواک تمیز کنید

 

4. سینک ظرفشویی

با استفاده از مسواک اطراف سینک و اطراف راه فاضلاب سینک و هر گوشه ای که به راحتی نمی توان تمیز کرد، را خیلی راحت تمیز کنید. حتی فضای بین دیوار و سینک را به راحتی تمیز کنید.

 

5. وینیل اتومبیل

برای تمیز کردن سطوح وینیل در ماشین خود از یک مسواک قدیمی استفاده کنید! مسواک ابزاری مناسب برای تمیز کردن خاک های موجود در شکاف آن ها است.

 

تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی, کاربردهای مسواک قدیمی, نحوه ی تمیز کردن وسایل با مسواک کهنه

برای تمیز کردن وینیل اتومبیل از مسواک استفاده کنید

 

6. سشوار

با استفاده از مسواک فیلتر پشت سشوار خود را بشویید. این فیلتر به عنوان آهن ربایی برای مو، گرد و غبار و محصولاتی که برای مو استفاده می شود، شناخته می شود، بنابراین می توانید هر چند وقت یک بار از یک اسکراب خوب برای تمیز کردن استفاده کنید.

 

7. فیلتر ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی شما فیلتر یا صفحه نمایش قابل جابجایی دارد، تمیز نگه داشتن آنها مهم است. با استفاده از مسواک هرگونه چربی یا لکه ای را که ممکن است روی آنها جمع شده باشد را تمیز کنید.

 

نکاتی برای تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی, کارایی مسواک قدیمی, جرمگیری خانه با مسواک قدیمی

فیلتر ماشین ظرفشویی را می توانید با مسواک تمیز کنید

 

8. تمیز کردن شیارهای پنجره

یک پارچه می تواند به شما کمک کند بیشتر آلودگی ها و گرد و غبارهای شیشه های پنجره خود را پاک کنید، اما ممکن است نتوانید همه ی قسمت های آن را تمیز کنید. به وسیله ی مسواک می توانید هر گوشه و کناری که جرم و گرد و غبار باقی مانده مخصوصا شیارهای پنجره را به راحتی تمیز کنید.

 

9. شیر حمام و ظرفشویی

با استفاده از مسواک تمام گوشه ها و جرم های اطراف شیر حمام و شیر سینک ظرفشویی خود را بشویید. هیچ وقت نمی دانید چه نوع و چه اندازه، میکروب در آن فضاهای کوچک پنهان شده است!

 

کاربردهای مسواک قدیمی, نحوه ی تمیز کردن وسایل با مسواک کهنه, روش تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی

تمیز کردن شیر آب و اطراف آن با مسواک کهنه

 

10. مهر و موم ماشین لباسشویی

برای ماشین های لباسشویی درب جلو، یکی از بزرگترین چالش های نگهداری آنها، تمیز نگه داشتن درز لاستیکی درب آن ها است. با استفاده از مسواک هر نوع میکروبی را که در آن کمین کرده است را از بین ببرید.

 

11. ابزار آشپزخانه

وقتی مساله تمیز کردن وسایل کوچک آشپزخانه شما است، یک مسواک کمک بزرگی می کند! از آن برای تمیز کردن رنده پنیر، پرس سیر، الک، آبکش یا هر وسیله آشپزخانه دیگر با سوراخ های کوچک استفاده کنید.

 

کاربردهای مسواک کهنه, طرز تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی, آموزش تمیز کردن وسایل با مسواک قدیمی

تمیز کردن وسایل آشپزخانه با مسواک قدیمی

 

دقت داشته باشید مسواک ها را به صورت جداگانه استفاده کنید. مسواک هایی را که برای تمیز کردن جرم از سطوح است را هرگز به ظرف و وسایل آشپزخانه نزنید.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------