پارک آبی آکوالند آنتالیا مهیجترین پارک آبی ترکیهترکیه با کوه های بلند و دریاهای آزاد احاطه‌ شده است و آب‌وهوای متنوعی دارد. آب‌وهوای مناطق شمالی ترکیه اقیانوسی و مناطق جنوبی آن معتدل مدیترانه‌ای است. آب‌وهوای حاکم در مناطق داخلی نیز نسبتاً خشک و قاره‌ای است. می‌توان گفت زمان مناسب سفر به مناطق جنوبی ترکیه فصل تابستان و زمان مناسب برای مناطق مرکزی و شمالی فصل زمستان است.

 

پارک آبی آکوالند آنتالیا,پارک آبی آنتالیا,پارک آبی آکوالند

 
آنتالیا بندری در جنوب ترکیه در ساحل دریای مدیترانه است. آب‌وهوای آنتالیا مانند تمام سواحل مدیترانه معتدل و دل‌چسب است و در فصل‌های مختلف تغییرات کمی دارد. به همین خاطر لازم نیست نگران گرما یا سرمای هوا باشید. هرچند بهترین زمان تور آنتالیا فصلی غیر از زمستان است، یا بهتر است بگوییم فصل تابستان است.


درباره پارک آبی آکوالند آنتالیا
یکی از هیجان انگیزترین مجموعه های تفریحی آنتالیا پارک آبی آکوالند است که در ساحل کنیاآلتی واقع‌شده است. در این مجموعه امکانات تفریحی و سرگرمی زیادی وجود دارد که یک روز مهیج را برای شما فراهم می کنند. سرسره‌های پارک آبی آکوالند ‌بسیار متنوع هستند و انرژی زیادی از شما می‌گیرند به‌طوری‌که در انتهای روز از این تخلیه انرژی، غرق آرامش و لذت خاصی خواهید شد. برای رسیدن به بالای این سرسره‌های بلند و مارپیچ، باید از مسیری سرسبز و زیبا عبور کنید. در کنار فضای سبز پارک آبی، رستوران‌ها و کافه‌هایی ساخته‌شده است که می‌توانید در آنجا به استراحت بپردازید و غذا و نوشیدنی میل کنید.
 

پارک آبی آکوالند آنتالیا,پارک آبی آنتالیا,پارک آبی آکوالند

 
چطور به پارک آبی آکوالند آنتالیا برویم؟
با حمل‌ونقل عمومی: حمل‌ونقل عمومی در آنتالیا مبتنی بر تاکسی اختصاصی، تاکسی‌های ون اشتراکی و تراموا است. باید مراقب نرخ تاکسی‌های شخصی باشید و قبل از سوار شدن قیمت آن را چک کنید که نسبتاً گران هستند. این تاکسی‌ها تماماً به رنگ زرد بوده و محاسبه نرخ کرایه با استفاده از تاکسی‌متر انجام می‌شود. تاکسی‌های دیگر تاکسی‌های ون هستند که در شهر آنتالیا به نام دلموش نامیده می‌شوند و با ظرفیت 10 سرنشین به‌صورت اشتراکی مورداستفاده مسافران قرار می‌گیرند و در خطوط مشخصی حرکت می‌کنند. استفاده از اتوبوس، بهترین و راحت‌ترین روش برای دسترسی به اکثر مناطق آنتالیا است.


با خودروی شخصی: وسایل حمل‌ونقل عمومی در آنتالیا ارزان، در دسترس و کارآمد هستند، بنابراین شما می‌توانید برای رسیدن به نقاط مهم شهر از این وسایل استفاده کنند؛ اما در صورت تمایل می‌توانید ماشین نیز اجاره کنید و در امتداد داملاپینار به سمت ساحل کنیاآلتی برانید تا به پارک آبی آکوالند برسید.


نشانی: پارک آبی آکوالند در بلوار داملاپینار، در ساحل کنیاآلتی (Konyaalti Beach) واقع‌شده است. منطقه ساحلی کنیاآلتی که یکی از پرطرفدارترین سواحل آنتالیاست در بین شهر آنتالیا و منطقه لارا قرارگرفته است.


ساعت کار پارک آبی آکوالند همه روزه از ساعت 10 صبح تا 6 عصر است؛ و تفریح و گشت‌وگذار در آن بیشتر از سه ساعت وقت شما را خواهد گرفت.

پارک آبی آکوالند آنتالیا,پارک آبی آنتالیا,پارک آبی آکوالند

 
دیگر امکانات پارک آبی آکوالند آنتالیا
دیگر امکانات این مجموعه ی تفریحی، موسیقی زنده نیز اجرا می شود. در زمان‌های معینی از روز در پارک آبی آکوالند آنتالیا، می‌توانید از برنامه‌های شاد و زنده و مسابقه‌های جالب آن استفاده کنید و جزئی از شرکت‌کنندگان این برنامه ها باشید. در کنار این برنامه ها بازدید از پارک دلفین‌ها (دلفین لند) را نیز در نظر بگیرید و از نمایش یک‌ساعته دلفین ها لذت ببرید که در دو سانس 11:30 و 14:00 برگزار می شود. پارک آبی هزینه ی ورودی دارد که بسته به میزان ساعتی که می‌خواهید در پارک آبی بمانید هزینه ی آن فرق می کند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X سفر و گردش,آژانس مسافرتی ، تور ها و جاذبه های گردشگری

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022