مهاجرت به استرالیامهاجرت به استرالیا،ویزا از طریق مهارت استرالیا,ویزای اسکیل ورکر استرالیا

 مهاجرت به استرالیا

 

انواع ویزا برای مهاجرت به استرالیا:
مهاجرت به استرالیا به روشهای مختلفی انجام میشود و هر فردی با توجه به شرایط مالی و توانایی خود میتواند از یکی از انواع ویزای استرالیا نظیر: ویزای مهاجرت سرمایه گذاری به استرالیا، ویزا از طریق مهارت استرالیا ، ویزای توریستی استرالیا، ویزای تحصیلی استرالیا و .... استفاده نماید. اما چرا ویزای اسکیل ورکر استرالیا بهترین روش مهاجرت به استرالیا است؟


ویزای اسکیل ورکر استرالیا چیست ؟
ویزای اسکیل ورکر استرالیا یکی از ویزای های مهم مهاجرت به استرالیا و مبتنی بر تخصص و مهارت متقاضیان است. همانطور که ممکن است بدانید اقتصاد استرالیا بر کشاورزی و بازرگانی متکی است و مشاغل زیادی به علت نبود متقاضیان استرالیایی نیازمند نیروی متخصص میباشد. بر همین اساس یک برنامه منظم برای جذب افراد متخصص از سایر کشورها از سوی مسئولین و اداره مهاجرت استرالیا تدوین شده است که ویزای اسکیل ورکر استرالیا مهمترین و اساسی ترین طرح در این برنامه است.

 

 
ویزای اسکیل ورکر استرالیا به چه افرادی تعلق میگیرد؟
این ویزا به افرادی تعلق میگیرد که حداقل 60 امتیاز از جدول امتیازبندی ویزای اسکیل ورکر استرالیا را به خود اختصاص دهند. همچنین شما میتوانید از طریق فرم ارزیابی آنلاین ویزای استرالیا از امتیاز خود آگاه شوید.


البته ویزای اسکیل ورکر استرالیا کلاس ها و ساب کلاسهای مختلفی دارد که برخی از آنها برای افرادی است که امتیازشان به 60 نمیرسد. برای آگاهی بیشتر مطالب زیر را مطالعه نمایید.


مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر چیست؟
یکی از امتیازات مهم ویزای اسکیل ورکر نسبت به سایر ویزاهای استرالیا، اقامت دائم استرالیا است اگر چه برخی از کلاسهای آن به صورت پیش فرض اقامت دائم استرالیا را به همراه ندارند اما پس از چند سال زندگی در استرالیا این امتیازات شامل حال متقاضیان خواهد شد.


مزایای اقامت دائم استرالیا ( PR )
اقامت مادام العمر و زندگی و کار و تحصیل نامحدود در استرالیا
برخورداری از مزایای کامل شهروندی استرالیا درست مانند یک استرالیایی از بدو ورود به استرالیا
برخورداری از بیمه درمان رایگان
امکان سرمایه گذاری
استفاده از حقوق بیکاری و باز نشستگی
تخفیف قابل توجه در پرداخت شهریه ی دانشگاهی و دریافت کمک هزینه تحصیلی
بهره مندی سایر اعضای خانواده از مزایای این ویزا
مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر بهترین روش مهاجرت به استرالیا است و دارندگان این ویزا به آسانی میتوانند به سایر نقاط جهان سفر کنند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های گردشگری(مكانهاي تاريخي، تفریحی، زيارتي، دانستنی های سفر، عجایب گردشگری و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------