۸ چیزی که قبل از پرواز به همراه حیوان خانگی باید در نظر بگیریدحیوان خانگی,بهترین حیوان خانگی

قبل از اینکه برای خود و حیوان خانگی تان بلیط هواپیما رزرو کنید، مواردی را باید نظر بگیرید

 

 اگر همیشه در حال سفر هستید یا فقط چند روز به شهر دیگری می روید، باید قبل از اینکه برای خود و حیوان خانگی تان بلیط هواپیما رزرو کنید، موارد مهمی را نظر بگیرید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم؛ نکاتی که در همراه داشتن حیوان خانگی در سفر، ضروری و لازم هستند.

راه های مختلفی برای آوردن حیوان خانگی وجود دارد
اولین راه این است که حیوان خانگی خود را به وسیله محموله های باربری بفرستید. معمولاً این راه گزینه ایده آلی نیست، اما سگ های بزرگ نمی توانند سوار کابین شوند. روش دوم  زیر صندلی مقابل شما قرار دارد. این گزینه برای حیوانات خانگی کوچک مناسب است . البته باید مقررات پرواز، هزینه و اندازه را در نظر بگیرید.
بهتر است خرید بلیط هواپیما را زودتر انجام دهید.

بیشتر پروازها تنها به یک یا دو حیوان خانگی در کابین اجازه می دهند، هرچند که می توانند برای حیوانات سرویس های استثنائی داشته باشند. هرچه زودتر پرواز خود را رزرو کرده باشید و به شرکت هواپیمایی اطلاع رسانی کنید، شانس بهتری خواهید داشت که به هیچ مشکل احتمالی برنخورید. وب سایت آژانس هواپیمایی شما و خدمات مشتریان آنها باید به تمام سوالات شما پاسخ دهند، همچنین می توانید از وب سایت DogJaunt کمک بگیرید، یک وب سایت اختصاصی برای مشاوره حیوانات خانگی در سفرهای هواپیمایی مختلف، تا بتوانید مقایسه ای بین خدمات آژانس های هواپیمایی مختلف داشته باشید. فراموش نکنید که خطوط هوایی مختلف قوانین متفاوتی دارند.


برای همراه داشتن حیوان خانگی باید هزینه جداگانه بپردازید
برای سفر با اکثر شرکت های هواپیمایی، باید برای حیوان خانگی بلیط جداگانه ای تهیه کنید؛ حتی اگر آن را در جای مخصوص زیر صندلیتان قرار دهید. هزینه ها می توانند از ۷۵ تا ۱۵۰ دلار برای پرواز یک طرفه متغیر باشند و قبل از پرداخت، باید سیاست های حیوان خانگی خطوط هوایی خود را بررسی کنید. اگر سفرهای زیادی با حیوان خانگی خود دارید، از خدمات شرکت های هواپیمایی استفاده کنید.


روی همه چیز برچسب بزنید
این موضوع را جدی بگیرید، روی همه چیز حتی حیوان خانگی‌تان برچسب بزنید. اگر حیوان خانگی شما از بستن قلاده در خانه خودداری نماید، مشکلی نیست. بدترین کاری که می تواند انجام دهد این است کمی در اطراف خانه پرسه بزند و دوباره پیش شما بازگردد. اما هنگام سفر، همه چیز باید برای شناسایی به درستی برچسب گذاری شود تا به راحتی شناسایی شود، مخصوصاً که شما در حین پرواز از حیوانات خود جدا باشید. 

حیوان خانگی,بهترین حیوان خانگی

حیوان خانگی شما باید در طول کل پرواز در جعبه خود بماند

 
حیوانات خانگی باید در طول سفر در صندوق خود بمانند
مهم نیست که شما در یک سفر ۲ ساعته یا یک سفر ۱۰ ساعته بین المللی هستید؛ حیوان خانگی شما باید در طول کل پرواز در جعبه خود بماند، هرچقدر که باز هم بخواهید آنها را در آغوش بگیرید، باید از این کار خودداری کنید. متأسفانه، همه به اندازه شما علاقه مند به حیوان خانگی تان نیستند و بعضی ممکن است به حیوانات خانگی حساس باشند، بترسند یا حتی آلرژی داشته باشند. آب و غذای حیوان خانگی خود را آماده کنید تا در طول سفر احساس بی تابی نیز نداشته باشند.


برای اندازه و نژاد حیوان خانگی مقرراتی وجود دارد
همانند بارهای معمولی، حمل و نقل حیوانات زنده نیز باید متناسب با مقررات خطوط هوایی، در مورد اندازه، شکل و وزن باشد. اکثر شرکت ها اجازه می دهند حیوانات خانگی که تا ۶٫۵ کیلوگرم وزن دارند، در داخل پرواز باشند؛ هرچند بعضی شرکت ها وزن های بالاتر را نیز می پذیرند. برخی حتی حامل حیوان خانگی خود را به فروش می رسانند تا اطمینان حاصل شود که تمام الزامات را برآورده می کنند. متاسفانه اکثر شرکت های هواپیمایی، سگ هایی که پوزه کوتاه دارند را به دلایل تنفسی نمی پذیرند.


در طول سفر برای غذای آنها برنامه ریزی کنید
از چهار تا شش ساعت قبل از سفر، به حیوان خانگی خود غذا بدهید تا قبل از رسیدن به فرودگاه، زمان زیادی برای هضم داشته باشد و همچنین تمیز کردن آن را انجام دهید. اگر در پرواز بسیار طولانی هستید، بهتر است فقط هنگام نزدیک شدن به فرود، یک میان وعده کوچک به آنها بدهید، زیرا هیچ کس نمی خواهد با بوی شگفت انگیز مدفوع حیوان خانگی شما سفر نماید!


استفاده از داروها در طول پرواز ایده خوبی نیست
بعضی از آرام بخش ها می توانند مشکلات تنفسی و قلب و عروق ایجاد کنند، زیرا حیوان خانگی شما در معرض افزایش فشار ارتفاع قرار می گیرد. همیشه قبل از سفر با دامپزشک خود درباره داروها و واکسیناسیون مشورت کنید و به یاد داشته باشید که برای تأمین امنیت در فرودگاه، یک گواهی بهداشتی برای ارائه تهیه نمایید.


به مسائل بیشتر از پرواز با هواپیما فکر کنید
قبل از اینکه درباره مقصد نهایی و به همراه بردن حیوان خانگی در سفر تصمیم بگیرید، به موضوعات دیگری نیز فکر کنید. مثلاً رزرو یک هتل که با آوردن حیوان خانگی مسئله ای نداشته باشند و همچنین گرفتن وسیله نقلیه از فرودگاه تا محل اقامت خود را نیز در نظر بگیرید. در بسیاری از کشورها ورود حیوانات به رستوران ها، موزه ها و مغازه ها مجاز نیست، حتی اگر آنها حیوانات خدماتی باشند.

برای همراه داشتن حیوان خانگی، آداب و رسوم و محدودیت های هر کشور را مطالعه کنید، تا حیوان عزیزتان هم از سفر لذت ببرد.

 

منبع: blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------