سفری به هتل لامونتانا یکی از هتل های عجیب دنیاعجیب ترین هتل های جهان,عجیب ترین هتل دنیا,تصاویر هتل لامونتانا

هتل لامونتانا یکی از هتل های عجیب دنیا

 

هتل لامونتانا کجاست؟

هتل لامونتانا یکی از هتل های عجیب دنیا که در منطقه حفاظت شده هوئلو هوئلو در کشور شیلی قرار دارد. این هتل مشابه خانه هابیت ها و مانند یک آتشفشان ساخته شده است.

سفری به هتل لامونتانا یکی از هتل های عجیب دنیا

سفر یکی از لذت بخش ترین و زیباترین لحظه های زندگی هر انسان است و خاطرات شیرین سفر حتی بعد از گذشت سالها در ذهن می ماند و پس از یادآوری آن حس خشنودی و رضایت آن قابل لمس است.

 

امروزه سفر و گردشگری تبدیل به یک صنعت پردرآمد و جهانی شده است و در سراسر جهان برای گسترش این صنعت تلاش می شود. اقامت راحت و ساختن خاطره ای خوش از جمله مهم ترین اهداف در صنعت گردشگری است از طرفی خلق و ایجاد مکان های عجیب و شگفت انگیز باعث افزایش رقابت در بین کشورهای مختلف شده است.

 

بعضی از این سرمایه داران و مدیران در صنعت گردشگری از خلاقیت های سحرآمیزی استفاده کرده اند تا هتل و اقامتگاه خود را برای گردشگران خاص و ویژه جلوه دهند.

سالیانه با افزایش تعداد سفرها و گسترش هر چه بیشتر صنعت توریسم هتل ها و مکان های اقامتی بسیاری در تمامی نقاط جهان ساخته می شوند تا بتوانید تجربه ی یک سفر لذت بخش و خاطره انگیز را برای مسافران رقم بزنند. 

 

برخی از این هتل ها و اقامتگاه ها به دلیل طراحی عجیب آنها در جهان معروف شده اند و به آنها هتل های عجیب و غریب گفته می شود. یکی از سحر آمیزترین هتل های جهان هتل لامونتایا مجیکا در شیلی است.

 

عکس های هتل لامونتانا,هتل لامونتانا کجاست,هوئلو هوئلو

هتل لامونتانا مشابه خانه هابیت ها در فیلم ارباب حلقه ها

 

اگر شما مجموعه فیلم های ارباب حلقه ها یکی از مشهورترین فیلم های سینمای جهان را دیده باشید و از طرفداران این فیلم باشید حتما آرزو دارید شبی را در آرامش و راحتی خانه هابیت ها (کوتوله های معروف فیلم) تجربه کنید. 

 

به همین دلیل مسئولان منطقه حفاظتی محیط زیستی هوئلو هوئلو در کشور شیلی تصمیم گرفتند خانه ایی با همین شکل و معماری برای علاقه مندان بسازند و خاطره ایی عجیب و بیاد ماندنی را برای مسافران رقم بزنند.

 

هتل های عجیب دنیا,عکس های هتل های عجیب دنیا,هتل لامونتانا

هتل لامونتانا مجیکا در منطقه حفاظت شده هوئلو هوئلو شیلی

 

هتل لامونتانا مجيکا (Montana Magica Lodge) هتل جالبی است که در یک منطقه حفاظت شده زیست محیطی بنام هوئلو هوئلو (Huilo Huilo) در شیلی واقع شده است.

 

اگرچه هتل لامونتانا مجیکا مانند یک آتشفشان ساخته شده اما آب از بالای آن به شکل یک آبشار فوران می کند و یک پل  معلق کابلی تا درب جلویی اش دارد.

 

هتل در اغلب اوقات دارای يک لايه فوق العاده از خزه ها و جانوران گياهي است. که آن را مانند خانه هابيت جلوه گر نموده است. 

 

هتل های عجیب دنیا,هتل لامونتانا مجیکا,هتل لامونتانا شیلی

هتل لامونتانا از عجیب ترین هتل های جهان

 

پنجره های پرچین آن به طور نامنظمی ساخته شده است و آن را جزو عجیب ترین هتل های جهان قرار داده اند. البته اگر تمامی این ها برای افسانده ای شدن هتل برای شما کافی نیست آن ها سراسر ساختمان را با گیاهان روینده پوشانده اند.

 

در تفریحگاه هوئلو هوئلو مي توان آبشار هوئلو هوئلو آبشاری است که در شیلی واقع شده است و ارتفاع کلی آن 40 متر است، همچنین در هتل لامونتانا میتوان کوچکترين گونه گوزن بنام پودو در جهان و طولاني ترين سيستم خطی فشرده در آمريکای جنوبی را مشاهده کرد و از دیدن تمام عجایب سحرآمیز این منطقه لذت برد.

 

این هتل از چوب و سنگ بومی منطقه ساخته شده و هر یک از نه اتاق آن با امکانات مدرن مجهز بوده و پنجره های بزرگی برای تماشای مناظر جنگلی اطراف دارد. در این هتل اتاق ها با نام های پرندگان گوناگون نامگذاری شده اند.

 

آهو پودو گونه ای از گوزن‌هاست که ساکن در آمریکای جنوبی است. این آهوها کوچک‌ ترین آهوهای جهان هستند. ارتفاع این آهوها از ۳۲ تا ۴۴ سانتیمتر و طول آنها تا ۸۵ سانتی‌متر است. 

 

عجیب ترین هتل های جهان,عجیب ترین هتل دنیا,تصاویر هتل لامونتانا

در هتل لامونتانا اتاق ها با نام های پرندگان گوناگون نامگذاری شده اند

 

در میان خدمات ارائه شده توسط هتل، " وان آب داغ " را می توان نام برد که از تنه ی درختان بزرگ سوراخ شده و پر شده از آب داغ بوجود امده و بر روی ایوان مشرف به جنگل قرار داده شده است. یک زمین مینی گلف نیز در جنگل برای مهمانان در نظر گرفته شده است. فعالیت های مختلف در فضای باز مانند اسب سواری، قایق سواری و پیاده روی نیز در این هتل امکانپذیر است.

 

گردآوری: بخش گردشگری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------