هر آنچه که باید در مورد نحوه استخراج ارز دیجیتال بدانیداستخراج ارز دیجیتال با موبایل, راحت ترین استخراج ارز دیجیتال, ساده ترین راه استخراج ارز دیجیتال

روش های استخراج ارز دیجیتال

 

آموزش روشهای مختلف استخراج ارز دیجیتال

استخراج ارزهای دیجیتال راهی است که ارزهای رمزپایه اثبات کار، تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند و سکه‌های جدید ضرب می‌کنند. این اولین روشی بود که ارزهای دیجیتال را غیرمتمرکز کرد. آنها بدون یک نهاد حاکم مرکزی که معاملات آنها را تأیید کند، کار می کنند.

با ورود ارزهای دیجیتال به جریان اصلی، هر روز افراد بیشتری به این دنیای جدید و عجیب بلاک چین علاقه مند می شوند. بسیاری از این افراد به کریپتوها (ارزهای دیجیتال) مراجعه می کنند زیرا شنیده بودند که می توان از آنها درآمد کسب کرد. اگر شما یکی از آن افراد هستید، خوش شانس هستید، زیرا امروز می‌خواهم به شما بگویم که چگونه ارز دیجیتال را استخراج کنید.

 

به بیان بسیار ساده، استخراج کریپتو فرآیندی است که در آن یک دستگاه وظایف خاصی را برای به دست آوردن مقدار کمی ارز دیجیتال انجام می دهد. 

 

تصور کنید که ماشینی دارید که سکه های رمزنگاری شده را استخراج می کند. ما در مورد انواع خاص ماشین‌ها بعداً در آموزش صحبت خواهیم کرد، اما به عنوان مثال ، اجازه دهید بگوییم که این رایانه شخصی شماست و سعی می‌کنید نحوه استخراج ارز دیجیتال را کشف کنید.

 

رایانه شخصی شما وظایف خاصی را انجام می دهد که برای اینکه بتوانید حتی کوچکترین مقدار ارز دیجیتال را بدست آورید، لازم است. این وظایف " اثبات کار " نامیده می شوند و برای ایجاد یک زمین بازی منصفانه برای همه ماینرهای مختلف طراحی شده اند. 

 

در حین انجام فرآیند ماینینگ، بسیاری از عوامل ظریف‌تر وارد عمل می‌شوند، اما ایده کلی این است که اگر دستگاه شما در "ماینینگ" مشارکت داشته باشد، سهمی از غنایم خواهید داشت.   

 

استخراج ارز دیجیتال, روش های استخراج ارز دیجیتال, استخراج رمزارزها

استخراج رمزارزها

 

استخراج ارزهای دیجیتال

چند راه برای ماینینگ ارز دیجیتال وجود دارد.  در اینجا به موارد اصلی می پردازیم و از ساده ترین آن یعنی استخراج ابری شروع می کنیم.

 

1- استخراج ابری

اگر به دنبال روش‌های استخراج رمزنگاری هستید، استخراج ابری احتمالاً محبوب‌ترین راه برای استخراج ارزهای دیجیتال بدون نیاز به برداشتن انگشت است.

استخراج ابری فرآیندی است که در آن به شخصی (اغلب یک شرکت بزرگ) مقدار مشخصی پول پرداخت می‌کنید و ماشین ماینینگ آنها به نام "ریگ" و فرآیند استخراج خود را "اجاره" می کنند.

 

این اجاره برای یک دوره توافق شده طول می کشد ، که از طریق آن تمام درآمدهایی که دکل به دست می آورد (منهای هزینه های برق و تعمیر و نگهداری) به کیف پول ارز دیجیتال شما منتقل می شود.

 

شرکت‌هایی که این خدمات ماینینگ ابری را ارائه می‌دهند، معمولاً امکانات استخراج عظیمی با مزارع متعدد (ده‌ها یا صدها دکل در کنار هم و در حال کار) در اختیار دارند و به خوبی می‌دانند که چگونه ارز دیجیتال را استخراج کنند.

 

استخراج ابری عمدتاً به این دلیل محبوب شده است که امکان مشارکت در دنیای ارزهای دیجیتال را برای افرادی فراهم می کند که ممکن است پول کافی برای خرید دکل خود نداشته باشند یا شاید علاقه ای به داشتن دکل ندارند.

 

دو گزینه برای استخراج ابری وجود دارد: رایگان و پولی. به طور طبیعی، بسیاری از افرادی که به دنبال راه‌هایی برای استخراج ارز دیجیتال هستند، به سمت گزینه‌های « رایگان » گرایش پیدا می‌کنند، اما معایبی نیز دارد (سرعت استخراج بسیار پایین و غیره). استخراج ابری پولی معمولاً به این صورت عمل می کند:

شما یک میزبان استخراج ابری را به صورت آنلاین پیدا می کنید و برنامه هایی را که میزبان ارائه می دهد بررسی کنید. معمولاً چهار یا پنج مورد از این طرح ها وجود دارد که از ارزان ترین تا گران ترین آنها را شامل می شود. برخی از هاست ها حتی به شما امکان ایجاد و سفارشی سازی طرح استخراج ابری خود را ارائه می دهند.

 

هنگامی که بدانید چه می‌خواهید، به سادگی تراکنش را انجام می‌دهید ( یعنی به هاست پرداخت می‌کنید)، کد کیف پول ارز دیجیتال خود را ثبت می‌کنید و به این ترتیب اولین قدم‌ها را برای استخراج ارز دیجیتال انجام می‌دهید!

 

طرح های مختلف هزینه های متفاوتی دارند و برای دوره های مختلف دوام می آورند. طرح های استاندارد می توانند از 500 دلار تا 5000 دلار پیش بروند و از دو سال تا یک عمر دوام داشته باشند.

 

معمولاً انتظار می‌رود که در حدود نیم سال - یک سال، به نتیجه برسید و از آن نقطه به بعد سود ببرید. با این حال، هیچ کس نمی تواند به طور قطع بداند، زیرا قیمت ارزهای رمزپایه بسیار نوسان است و قیمت آنها تا حد زیادی تغییر می کند.

 

2- استخراج CPU

استخراج CPU از پردازنده‌ها برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند. در گذشته این یک گزینه مناسب بود، اما در حال حاضر، افراد کمتری این روش را برای استخراج روزانه ارز دیجیتال انتخاب می‌کنند. چند دلیل برای این وجود دارد. اول از همه، استخراج CPU بسیار کند است. می توانید ماه ها بدون توجه به کمترین میزان درآمد، ادامه دهید.

 

همچنین معمولاً ارزش آن را ندارد، شما مقدار بسیار کمی پول در می آورید، اما احتمالاً ده برابر این مقدار را برای برق و خنک کننده خرج می کنید. اگر بتوانید مکانی را پیدا کنید که خنک کننده خوب با قبوض برق ارزان باشد، مشکل کمی کاهش می یابد، اما به ندرت اینطور است.

 

پس چرا مردم هنوز حتی از استخراج CPU استفاده می کنند؟

خوب، اساساً به این دلیل که هر کسی با رایانه رومیزی می تواند این کار را انجام دهد.

تنها چیزی که برای استخراج با استفاده از روش CPU نیاز دارید فقط یک کامپیوتر و چند برنامه است. انجام آن با لپ تاپ امکان پذیر است. لپ تاپ شما احتمالا در عرض چند ساعت سرخ و بیش از حد گرم می شود.

 

این واقعیت که شروع استخراج ارزهای دیجیتال بسیار آسان است، ماینرهای جدید CPU را هر روز جذب می کند. برخی از افرادی که به دنبال نحوه استخراج ارز دیجیتال هستند، به جزئیات اهمیتی نمی دهند آنها فقط می خواهند این فرآیند را در اسرع وقت و به هر شکل ممکن شروع کنند.

 

استخراج ارز دیجیتال, آموزش استخراج ارز دیجیتال, روش های استخراج ارز دیجیتال

آموزش استخراج ارز دیجیتال

 

3 - استخراج GPU

استخراج GPU احتمالاً محبوب ترین و شناخته شده ترین روش استخراج ارزهای دیجیتال است. اگر « ماینینگ رمزارز » را در گوگل جستجو کنید ، دکل‌های GPU اولین چیزهایی هستند که خواهید دید. به عنوان مثال، ماینرهای ابری از ریگ های GPU برای خدمات خود استفاده می کنند و این افراد حرفه ای هستند که گاهی اوقات صدها یا نه هزاران دکل دارند، بنابراین آنها احتمالاً می دانند که چه کار می کنند، درست است؟

 

استخراج GPU بسیار محبوب است زیرا هم کارآمد و هم نسبتاً ارزان است. اشتباه نکنید، ساخت دکل به خودی خود پرهزینه است، اما وقتی صحبت از سرعت هش و نیروی کار عمومی به میان می آید، ریگ ماینینگ GPU عالی است.

 

ریگ‌های GPU از کارت‌های گرافیکی برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. یک ریگ استاندارد از یک پردازنده، یک مادربرد، خنک کننده، فریم ریگ و - البته - چند (2 تا 8) کارت گرافیک ساخته شده است.

 

هدف یک قیمت معمولی برای یک دستگاه ماینینگ GPU با عملکرد خوب و زیبا ، حدود 3000 دلار است. این یک سرمایه گذاری سنگین است اما بسیار سریعتر از مثلاً یک ماینر CPU پرداخت می کند. افرادی که به دنبال راه هایی برای استخراج ارز دیجیتال هستند، باید آنها را بررسی کنند. در همان زمان، اگر یک دستگاه استخراج GPU دارید، می توانید یک ماینر مانند Minergate را دانلود کنید و شروع به کسب درآمد ارزهای دیجیتال کنید!

 

ساده ترین راه استخراج ارز دیجیتال, نحوه استخراج رمزارز, درآمد استخراج ارز دیجیتال

ساده ترین راه استخراج ارز دیجیتال

 

4 - استخراج ASIC

ASIC ها (مدارهای مجتمع خاص برنامه) دستگاه های خاصی هستند که به صراحت برای انجام یک کار واحد طراحی شده اند که در این مورد استخراج رمزنگاری است.

ASIC ها بسیار شناخته شده و ارزشمند هستند زیرا در مقایسه با پردازنده گرافیکی و پردازنده مرکزی رقبای خود، مقادیر غیرعادی ارز دیجیتال تولید می کنند.

 

ببینید، زمانی که شرکت ASIC نسخه جدید دستگاه خود را معرفی کرد، این خبر باعث سروصدا در جامعه ارزهای دیجیتال شد. بسیاری از مردم خواستار ممنوعیت کامل این ماشین ها شده اند. چرا ؟

 

از آنجایی که ASIC بسیار قدرتمند است، از دیگر ماینرهایی که از پردازنده‌های گرافیکی یا پردازنده‌های مرکزی استفاده می‌کنند، این امکان را از دست می‌دهند که هم از نظر سرعت هش و هم در درآمد خود را حفظ کنند. همچنین، ASIC ها اقتصاد برخی ارزهای دیجیتال خاص را تغییر داده اند، تصور کنید اگر اکثر درآمدها به یک ماینر با مزرعه ASIC برسد، چه نوع هرج و مرج در پی خواهد داشت.

 

بهترین روش برای استخراج ارزهای دیجیتال

اکنون که درک درستی از نحوه استخراج ارز دیجیتال و روش های مختلف انجام آن دارید، کدام یک بهترین راه است؟

روشی که بیشتر برای شما مناسب است به طور جدی به چند جزئیات کلیدی بستگی دارد : آیا مایلید مقداری پول اولیه خرج کنید؟ اگر بله، چقدر ؟

آیا می خواهید صاحب دکل شوید ؟

آیا حتی می خواهید این کار را با دکل انجام دهید؟

اینها و بسیاری سوالات مشابه دیگر بهترین روش شما را برای استخراج ارز دیجیتال تعیین می کند.

 

به طور کلی، GPU و استخراج ابری به نظر دو گزینه بزرگی هستند که مردم دوست دارند. استخراج CPU کند و خسته کننده است، در حالی که استخراج ASIC می تواند بسیار غیرقابل پیش بینی باشد، به خصوص در اواخر.

 

اگر می خواهید دکل خود را بسازید ، پس GPU راهی مناسب است. اگر نمی‌خواهید یک سکه خرج کنید و هر چه سریع‌تر شروع به کار کنید، می‌توانید به استخراج CPU کمک کنید. با این حال، اگر مایل به ریسک هستید و از بحث و جدل نمی ترسید، ASIC ها یک راه عالی هستند و در نهایت، اگر نمی‌خواهید کاری با ریگ‌ها یا هر نوع ماشین دیگری انجام دهید، استخراج ابری بهترین راه شما برای چگونگی استخراج ارز دیجیتال است!

 

استخراج ارز دیجیتال با موبایل, راحت ترین استخراج ارز دیجیتال, ساده ترین راه استخراج ارز دیجیتال

بهترین ارز دیجیتال برای استخراج

 

کدام ارز دیجیتال را استخراج کنیم؟

انتخاب ابزار شما باید به نوع استخراج ارز دیجیتالی که تصمیم به انجام آن دارید نیز بستگی داشته باشد.

برخی از موارد مورد علاقه آشکار بیت کوین ، اتریوم یا دش خواهند بود. با این حال، به خاطر داشته باشید که استخراج بیت کوین احتمالاً پیچیده ترین آنهاست ، از آنجایی که این کوین بسیار محبوب است، استخراج کنندگان زیادی در سراسر جهان وجود دارند.

 

با در نظر گرفتن این موضوع، احتمالا بهترین راه شما این است که از اتریوم یا ارزهای دیجیتال کمتر محبوب دیگری استفاده کنید. بسته به روش انتخابی خود، قیمت ها را بررسی کنید، محاسبه کنید که بازگشت سرمایه شما چه زمانی اتفاق می افتد، مقداری معادله انجام دهید و در کمترین زمان متوجه خواهید شد!

 

نتیجه

همانطور که احتمالا متوجه شده اید، روش های مختلفی برای استخراج ارز دیجیتال وجود دارد. یکی از مواردی که نه تنها باید به خاطر بسپارید، بلکه باید فوراً انجام دهید، ایجاد یک کیف پول رمزنگاری است. در مورد نوع ارز دیجیتالی که می خواهید استخراج کنید تصمیم بگیرید و به سادگی گزینه های کیف پول آن ارز را جستجو کنید.

 

برای یافتن ارزهایی مانند بیت کوین ، اتریوم یا لایت کوین مشکلی نخواهید داشت ، اما اگر می خواهید ارزهای کمتر شناخته شده را استخراج کنید ، ممکن است لازم باشد کمی جستجو کنید تا کیف پول معتبری پیدا کنید.

 

زمانی که ماینینگ ارز دیجیتال را شروع می کنید، به دست آوردن یک کیف پول امن و معتبر مهم ترین کار است. تصور کنید که برای یک سال ماینینگ می‌کنید و تمام پس‌انداز شما فقط به این دلیل به سرقت می‌رود که هنگام انتخاب کیف پول به اندازه کافی توجه نکرده‌اید و کیف پولی را انتخاب کرده‌اید که هک شده است.

 

گردآوری:بخش سرمایه های دیجیتالی بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------