چگونه یک خانه مجلل اروپایی را طراحی کنیمچیدمان منزل به سبک مدرن, دکوراسیون منزل کلاسیک اروپایی, دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی

چیدمان منزل به سبک اروپایی

 

اتاق نشیمن های لاکچری به سلیقه اروپایی ها + تصاویر

چه بخواهیم و چه نخواهیم، این روزها نگاه اکثر طراحان داخلی ما به صورت ناخواسته، به دکوراسیون منزل به سبک اروپایی می باشد، در واقع میتوانیم ادعا کنیم که این تکرار در چیدمان به سبک اروپایی باعث شده تا خیلی از مردم بدون اینکه از طراح خاصی کمک بگیرند، یک سری المان های اروپایی را برای چیدمان به منزل خود اضافه نمایند.

چه بخواهیم و چه نخواهیم، این روزها نگاه اکثر طراحان داخلی ما به صورت ناخواسته، به دکوراسیون منزل به سبک اروپایی می باشد، در واقع می توانیم ادعا کنیم که این تکرار در چیدمان به سبک اروپایی باعث شده تا خیلی از مردم هم بدون اینکه از طراح خاصی کمک بگیرند، یک سری المان های اروپایی را برای چیدمان به منزل خود و طراحی داخلی آن اضافه نمایند.

 

دکوراسیون به سبک اروپایی، مدت زیادیست که جایگاه خاصی در بین انواع روش های چیدمان داخلی پیدا کرده و حقیقتا با استقبال خوبی نیز روبرو شده است. در ادامه قصد داریم تا شما را با چند فاکتور و المان که نشان دهنده دکوراسیون منزل به سبک اروپایی است، آشنا کنیم و پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی با این فاکتورها، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید : 

 

تزیین منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی, دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

اصول دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

جایگاه نور در دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

نه تنها در چیدمان خانه به سبک اروپایی، بلکه در هر سبکی از چیدمان، نور جایگاه خاص خودش را داراست. اصلا این نور است که با حضور خود و یا عدم حضور خود، انواع سبک های دکوراسیون را نمایان می کند. در شرایط امروزی، وجود نور در دکوراسیون داخلی از اهمیت خیلی بالایی برخوردار است.

 

البته شاید روش های چیدمان قدیمی تر اروپایی، نور کم تر، روال تر بود اما در شرایط امروزی، مهم است که نور فضا به اندازه ی کافی وجود داشته باشد و محیط روشن باشد. به همین دلیل است که انواع لوسترهای مختلف با طراحی های جدید، ارائه شده اند که هر کدام قادرند نور خاص خود را با توجه به شرایط نوری محیط ارائه دهند. 

 

دکوراسیون اروپایی, دکوراسیون خانه به سبک اروپایی, چیدمان منزل به سبک اروپایی

نکات مهم دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

جایگاه رنگ در چیدمان منزل به سبک اروپایی 

در چیدمان منزل به سبک اروپایی، عموما رنگ ها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشند. البته رنگ در هر سبک چیدمان، جایگاه خاص خودش را داراست. مثلا در چیدمان هندی، رنگ های زنده و خیلی گرم اهمیت دارند اما در چیدمان اروپایی بیشتر سعی می شود که از رنگ های خنثی، پاستیلی و بسیار ملایم و روشن استفاده گردد. البته بهتر است بدانید که جایگاه رنگ در چیدمان اروپایی کلاسیک، شامل رنگ های اصیل تر خواهد شد. 

 

تزیین منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی, دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

ابعاد مختلف دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

مبلمان در چیدمان منزل به سبک اروپایی 

سبک های نئو کلاسیک، از رایج ترین نوع سبک هایی هستند که امروزه برای چیدمان منزل استفاده می شوند. با نگاهی به این سبک و مدل چیدمان آن ها، متوجه خواهیم شد که دو تصمیم روبروی ما قرار دارد؛ مبلمان راحتی و ال و یا مبلمان های پذیرایی به سبک نئو کلاسیک که هر دوی این مبلمان ها، جایگاه خاص خودشان را در سبک اروپایی دارند.

 

حقیقتا باید به طور کلی خدمت تان عرض کنیم که چیدمان منزل به سبک اروپایی، هیچ وقت، از پلن و نقشه ی شلوغی پیروی نمی کند. پس اگر تمایل دارید که یک چیدمان خاص اروپایی داشته باشید، قبل از هر چیزی، ابتدا دور و برتان را از وسایل اضافی و شلوغ کننده فضا خالی نمایید.

 

در نهایت باید بدانید که چیدمان منزل به سبک اروپایی، انواع مختلفی دارد و شما تنها با یک تحقیق ساده می تواند پلن نهایی چیدمان خود را برنامه ریزی کنید و به یک ساختار کاملا ایده آل و متناسب با فرضیات و خواسته های ذهنی تان برسید چرا که این فاکتورهای ذکر شده، تنها بخش خیلی کوچکی از دنیای بزرگ سبک اروپایی در چیدمان می باشد.

 

دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی, دکوراسیون منزل به سبک اروپایی, چیدمان منزل به سبک اروپایی

عکس های دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

KEYWORDS

چیدمان منزل به سبک اروپایی

 

دکوراسیون منزل به سبک اروپایی, چیدمان منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون اروپایی

عکس و ایده برای دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

دکوراسیون اروپایی, دکوراسیون خانه به سبک اروپایی, چیدمان منزل به سبک اروپایی

ایده برای دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

 دکوراسیون منزل کلاسیک اروپایی, دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی, تزیین منزل به سبک اروپایی

ویژگی های دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی, تزیین منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی

بررسی دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

چیدمان منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون اروپایی, دکوراسیون خانه به سبک اروپایی

چیدمان و دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

دکوراسیون منزل کلاسیک اروپایی, دکوراسیون داخلی به سبک اروپایی, تزیین منزل به سبک اروپایی

دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

 

تزیین منزل به سبک اروپایی, دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی, دکوراسیون منزل به سبک اروپایی

دکوراسیون داخلی مدرن اروپایی

 

گردآوری:بخش دنیای مد بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------