لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانهX

تازه های دکوراسیون


انواع سبک های طراحی کابینت آشپزخانه,سبک های طراحی آشپزخانه,معرفی سبک های کابینت آشپزخانه

معرفی انواع سبک های طراحی کابینت آشپزخانه

چیدمان درست آشپزخانه مهمترین عامل در حصول اطمینان از ایجاد فضای کاربردی است. چه آشپزخانه شما کوچک و…

ایده های دکوراسیون جشن کریسمس 

ایده های تزیین کریسمس

 

تزئین خانه شخصی در کریسمس در بسیاری از خانواده ها به یک سنت تبدیل شده است، اما پیدا کردن ایده های جدید می تواند سخت باشد. مطمئناً این ایده های تزئینی کریسمس در این تعطیلات میهمانان را تحت تأثیر قرار می دهد.

مطمئناً ایده های تزئینی کریسمس در این مطلب، تعطیلات میهمانان را تحت تأثیر قرار می دهد.

 

دکوراسیون ویژه برای داخل

تزیین قسمت داخلی یک خانه می تواند یک مکان جادویی در کریسمس باشد. چه درخت کریسمس داشته باشید و چه می خواهید مجموعه جواهرات خود را به نمایش بگذارید، الهام بخش مناسبی برای داخل خانه خود باشید.

 

ایده های میز ناهارخوری

وقتی کسی وارد اتاق می شود، اغلب میزناهارخوری نقطه کانونی آشپزخانه است. مطمئن شوید که آن را به شکلی تزئین کرده اید که به بهترین شکل، شخصیت شما را نشان می دهد.

 

سرزمین عجایب زمستان

یک میز ناهارخوری با موضوع زمستان، همه چیز را با رنگ سفید بپوشانید و مقادیر کمی از برف تقلبی یا کریستال های گازدار را روی میز قرار دهید. دانه های برفی را از سقف یا یک چراغ روشنایی بالای جدول آویزان کنید. از چراغ های چشمک زن درهم تنیده روی میز ناهارخوری استفاده کنید.

 

تزیین میز غذای کریسمس

 

قرمز و سبز زیبا

تلاش برای استفاده از ترکیب قرمز و سبز در دکوراسیون میز ناهارخوری شما می تواند کار سختی باشد. اغلب اوقات استفاده از این رنگ ها باعث می شود از ظرافت تزئینات فاصله بگیرید. با این وجود راهی برای استفاده از این رنگ ها بدون این مشکلات وجود دارد. زغال اخته قرمز تیره را در کاسه های آب شناور کنید و گلدان درخت کاج واقعی را روی میز قرار دهید. شمع ها و یک رانر قرمز تیره را روی آن قرار دهید تا تمام نگاه ها را به خود جذب کند..

 

آسمان شب

اگر در فکر شام کریسمس خوب هستید، اما نمی خواهید از رنگ سبز و قرمز استفاده کنید، یک تم آبی تیره در نظر بگیرید. برای شباهت به آسمان شب از رانرهای ابریشمی آبی تیره و چراغ های چشمک زن استفاده کنید. اگر حتی نور بیشتری می خواهید، می توانید شمع ها را نیز روی میز بگذارید. در حالی که این گزینه از رنگ های واضح کریسمس برخوردار نیست، اما هنوز هم زیبا است و آماده ی یک شام رسمی می باشد.

 

جنگل کاج

تزیین درخت کاج واقعی را با تزیینات گوزن های طلایی یا نقره ای روی گوشه ای آویزان کنید. درختان مصنوعی ساخته شده به رنگ سبز، طلا یا نقره احساس خوبی هستند. اگر می خواهید درخت کریسمس معطر باشد، می توانید سنجاق های معطر دارچین را نیز اضافه کنید. سرانجام، برای زیباتر شدن ظاهر، یک رانر آهنی اضافه کنید.

 

تزیین کاج برفی

 

نگاهی به گذشته

کارت های کریسمس بخش مهمی از تعطیلات هستند. هدایا را با جعبه های بسته بندی شده و با چراغهای پریزی تزئین کنید. فراموش نکنید که جوراب و جوراب ساق بلند همه و عکس های صاحب هر جوراب زنانه را درج کنید.

 

کریسمس کلاسیک

اگر می خواهید چیزی پیچیده و واضح باشد که به وضوح نمایانگر کریسمس باشد، این گزینه عالی است. پارچه قرمز تیره را روی همه لباس بپوشید. اگر یک مجموعه جواهرات یا بدلیجات دارید، آنهایی را که روی مانتو قرار می دهید را بپوشید. در آخر ، همه جوراب های ساق بلند را برای یک حس کلاسیک کریسمس آویزان کنید.

 

ایده های منحصر به فرد درخت کریسمس

یک درخت کریسمس کلاسیک همیشه گزینه مناسبی برای تعطیلات است. اگر امسال به دنبال تغییر هستید، یکی از ایده های زیر را برای الهام در نظر بگیرید.

 

زیور آلات میوه ای خشک

در عوض به جای تزئینات معمولی، امسال به جای برخی از وسایل نقلیه میوه های مختلفی مانند سیب، پرتقال و لیمو را برش بزنید و اجازه بدهید تا خشک شوند. اگر می خواهید آنها رایحه ای داشته باشند، آنها را با دارچین بپیچید. کوکی ها را به صورت ورقه ای برش بدهید و اجازه بدهید خشک شوند سپس به وسیله ی ریسمان یا نخ از میوه و کوکی و دارچین عبور دهید و به درخت کریسمس آویزان کنید.

 

تزیین کاج با میوه های خشک

 

درخت تک رنگ

یک درخت کلاسیک با ترکیبی از رنگ ها می تواند سرگرم کننده باشد. با چسباندن یک رنگ به درخت، امسال ظاهر درخت خود را تغییر دهید. یک رنگ ، مانند نقره ای یا طلایی را انتخاب کنید و تمام جوانب درخت را به آن رنگ استفاده کنید. لامپ ها را به درخت کریسمس آویزان کنید و از پارچه های هماهنگ با آن استفاده کنید. هنگام تزیین هدیه، همان رنگ را انتخاب کنید، یا از رنگی که طیف آن را دارد، برای بسته بندی کردن هدایا در آن استفاده کنید.

 

درختان کوچک

اگر منزلتان کوچک است و با درخت کریسمس بزرگ به مشکل بر می خورید. می توانید یک درخت کاج کوچک را ساده تزئین کنید، یا از یک بوته رزماری برای ظاهری کلاسیک استفاده کنید. اگر می خواهید پرماجرا باشید، از یک مینی درخت نخل برای تزئین استفاده کنید.

 

تزیینات دیواری

پر کردن فضای خالی روی دیوارها می تواند کاری دشوار باشد. شما می خواهید بدون اینکه به نظر برسد که قصد مسافرت دارید، تزیینات مربوطه را داشته باشید. به یاد داشته باشید که دکوراسیونی که باب شخصیت و سلیقه ی شماست انتخاب کنید.

 

تزئینات خلاق برای بیرون

نه تنها داخل خانه به تزئینات نیاز دارد ، بلکه تزئینات بیرونی خانه نیز به همان اندازه مهم است. با این وجود، روش های بسیاری برای تزئین فضای بیرون از خانه به روش های سرگرم کننده و خلاقانه وجود دارد.

 

تزئینات ایوان زیبا

این ایوان علاوه بر چراغهای درخشان، بخشی از خانه است که چشم بازدید کننده را به خود جلب می کند. آن را به شکلی تزئین کنید که شخصیت شما را نشان دهد و میهمانان را تحت تأثیر قرار دهد.

 

گیاهان کریسمس

یکی از راه های پخش رنگ قرمز کریسمس با نمادین ترین گل کریسمس، بنت قنسول است. همچنین می توانید با گلهای کوچکتر این گلهای زیبا را تزیین کنید.

 

اشیاء مانند چوب های آب نبات یا غول پیکر را به عنوان شلغم در گیاهان بچسبانید.

 

گل های کریسمس

 

درهای مارپیچ

امسال کمی چیز اضافی به درب ورودی خود اضافه کنید. گلدان درخت کاج را در بالای قاب درب آویزان کنید و یک تاج یا حلقه ی گل در مرکز درب قرار دهید. می توانید تاج گل را با اسپری شبیه برف کنید. در آخر تزئینات، تزئینی را به درختان و روی گلزارهای اطراف خانه اضافه کنید تا تزئین بیشتری به آن اضافه شود.

 

اینو هجی کن

کلمات می توانند زیبایی های زیادی به هر دکوراسیون اضافه کنند، به خصوص اگر بزرگ و جلوی درب منزل شما باشند. یک کلمه تعطیلات جشن مانند "شادی"، "شاد" یا "شاد" را انتخاب کنید و آن را با حروف چوبی هجی کنید. می توانید آنها را در جلوی شومینه قرار دهید یا آنها را به درب تكیه دهید. اگر می خواهید آنها توجه بیشتری را جلب کنند، آنها را با پارچه یا چراغ تزئین کنید.

 

هجی کردن کلمه های شاد

 

ورودی روستایی

با وسایلی که به طور معمول در جنگل یافت می شود، ایوان خود را به یک ایوان روستایی تبدیل کنید. سنجاق های معطر دارچین و گلدان درخت کاج برای این کار عالی هستند. می توانید اسکیت ها یا اسکی های قدیمی را در کنار آن قرار دهید و سبد هایی را برای استفاده از رنگ و لعاب استفاده کنید.

 

برای دکوراسیون های خارج از خانه، بسته بندی کردن هدایای جعلی را در نظر بگیرید. اگر پله دارید، می توانید یک هدیه را در هر پله برای میهمانان قرار بدهید زیرا آنها تا بالای درب شما قدم می زنند. کمان های اطراف درختان را به همراه چراغ ببندید. اگر مبلمان در ایوان خود دارید، می توانید بالش های تزئینی را روی آن ها قرار بدهید.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------