فنون طراحی آشپزخانه کوچکآشپزخانه کوچک

 

طراحی آشپزخانه کوچک

رنگ کابینت آشپزخانه های کوچک را روشن انتخاب کنید و کف آشپزخانه های کوچک را به رنگ سفید انتخاب کنید تا آشپزخانه ی شما را بزرگتر جلوه دهد.

امروزه آشپزخانه ها تبدیل به مركز فعالیت های خانوادگی شده اند و برای برخی از ما كه آشپزخانه كوچكی داریم ممكن است این مسئله تبدیل به عقده حقارت شود. اكنون زمان خوبی است كه بر روی مزایای یک آشپزخانه كوچک تمركز كنیم و قابلیت های آن را مرور كنیم و برخی از فوت و فن های طراحان برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

در آشپزخانه ای كه كابینت های كمی دارد و فضای كف آن محدود است، باید بر روی پیشخوان ها و دیوار پشتی كابینت ها در طول بازسازی سرمایه گذاری كرد. با این كار می توانید بدون هزینه زیاد از بهترین مواد و مصالح استفاده كنید.

 

اگر یكی از دیوارهای آشپزخانه شما دارای یک پنجره بزرگ است شما توجیه بیشتری برای عدم استفاده از كابینت های فوقانی دارید و با این كار می توانید امكان ورود نور طبیعی بیشتری را به آشپزخانه ایجاد كنید. (بیشتر بخوانید: مدل کابینت mdf)

 

كف آشپزخانه را نیز به رنگ سفید درآورید تا هم آشپزخانه بزرگتر به نظر برسد و هم حسی از آشپزخانه های اسكاندیناویایی در آن ایجاد شود.

 

طراحی آشپزخانه کوچک

 

مدل آشپزخانه کوچک

 

شیک ترین مدل آشپزخانه کوچک

 

جدیدترین مدل آشپزخانه کوچک

 

مدل های آشپزخانه کوچک

 

طراحی شیک آشپزخانه های کوچک

 

ایده هایی برای طراحی آشپزخانه های کوچک

 

دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

 

دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه های کوچک

 

جدیدترین طراحی های آشپزخانه کوچک

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022