آشنایی با اسم انواع دستبند طلاانواع دستبند طلا, اسم انواع دستبند طلا, آشنایی با انواع دستبند طلا

آشنایی با اسم انواع دستبند طلا

 

معرفی انواع دستبند طلا:

یکی از زیورآلات و جواهرات قابل استفاده دستبند است. دستبندها قابل استفاده هم برای آقایان و هم برای خانم ها می باشد. دستبندها طرح های متنوعی دارند. در این مقاله بیتوته شما را با اسم انواع دستبند طلا و مدل های آن آشنا می کنیم.

دستبندها یک اکسسوری عالی برای ست کردن با هر لباسی هستند. آنها می توانند به شما کمک کنند "لباس بپوشید"، خود را بیان کنید، یا یک جمله جسورانه (یا آرام) جاودانه را بیان کنید. دستبندها در طول سال ها تکامل یافته اند، با سبک ها و انواع جدیدی که از زمان تصور تا طراحی آورده شده اند و برای خرید در دسترس هستند. این باعث می شود که تجربه خرید به یک ماجراجویی ارزشمند تبدیل شود.

 

طلا، نقره، زنجیر، الاستیک، لاستیک، گزینه ها به اندازه کسانی که آنها را می پوشند خلاقانه و متنوع هستند. در واقع، دستبندها از این جهت منحصر به فرد هستند که جنسیت دارند و یک نوع جواهرات پذیرفته شده اجتماعی برای مردان و زنان بوده است.

 

در این راهنما، به شما کمک می کنیم تا نگاهی به ده مدل برتر دستبند بیندازید تا به شما کمک کنیم تا مدلی را پیدا کنید که به بهترین شکل با ظاهری که می خواهید به دست آورید، مطابقت داشته باشد.

 

آشنایی با اسم انواع دستبند طلا:

وقتی صحبت از دستبند می شود، گزینه ها تقریباً بی پایان هستند. از طرح های کلاسیک بی انتها گرفته تا هنر مدرن جسورانه و عجیب و غریب، بدون شک یک قطعه کاملاً متناسب با سلیقه و سبک شخصی شما است.

 

در زیر 12 نوع از دستبندهای برتر را آورده ایم تا آن ها را بهتر بشناسید.

 

• دستبند النگو :

این سبک از شبه قاره هند می آید. دستبندهای النگو معمولاً سفت و محکم هستند و از فلز، چوب، شیشه یا در برخی موارد پلاستیک ساخته می شوند. آنها می توانند شامل جذابیت ها و رنگ هایی برای برجسته کردن جواهرات باشند. این نوع دستبند طلا طرفداران بسیاری دارند.

 

معرفی انواع دستبند طلا,درباره ی انواع دستبند طلا, مدل های دستبند طلا

مدل دستبند النگو

 

• دستبند کاف :

بر خلاف النگوهایی که دایره بسته هستند، دستبندهای کاف بسته نمی شوند. یک شکاف در یک طرف وجود دارد که به فلز یا چوب اجازه می دهد روی مچ دست قرار بگیرد. بسته به مواد مورد استفاده، گاهی اوقات می توان کاف ها را به گونه ای تنظیم کرد که مناسب باشند. این معمولاً یک بار تنظیم می شود به طوری که قبل از هر موقعیتی که دستبند را انتخاب می کنید نیازی به خم شدن نداشته باشد.

 

مدل دستبند طلا, انواع دستبند طلا چه نام دارند, انواع دستبندهای طلا

مدل دستبند کاف

 

• دستبند سواروسکی :

در حقیقت نوعی از مدل النگویی است که می تواند بسیار ظریف یا کمی پهن باشد و ویژگی این مدل کار شدن سنگ‌های قیمتی یا معمولی روی آن است که جلوه‌ای بسیار زیبا به آن می دهد. این طرح در جشن‌ها و مهمانی‌ها شما را بسیار جذاب و شیک جلوه می دهد.

 

انواع دستبندهای طلا,معرفی انواع دستبندهای طلا,آشنایی با انواع دستبندهای طلا

مدل دستبند سواروسکی

 

• دستبند چارم (آویزدار) :

دستبندهای جذاب در طیف گسترده ای از سبک ها هستند و تا آنجا که به دستبند مربوط می شود یک کلاسیک جاودانه هستند. چیزی که این قطعه را منحصر به فرد می کند، زیورآلات و جذابیت های مختلفی است که از خود دستبند آویزان شده است. این نوع جواهرات معمولاً با جذابیت هایی شخصی سازی می شوند که منعکس کننده چیزهایی هستند که برای استفاده کننده شخصی هستند. به عنوان مثال، برخی از حیوانات مورد علاقه خود، سنگ تولد و یا اشکال مختلف استفاده می کنند.

 

اسم انواع دستبند طلا, آشنایی با انواع دستبند طلا, معرفی انواع دستبند طلا

مدل دستبند چارم (آویزدار)

 

• دستبند سنگ های قیمتی :

دستبند سنگ های قیمتی همانطور که از نام آن پیداست با سنگ های قیمتی تزیین شده است. آنها معمولاً شامل یک یا چند سنگ قیمتی هستند که در خود دستبند تعبیه شده یا به شکل دیگری به خود متصل شده اند. هنگام در نظر گرفتن نوع سنگ (های) مورد استفاده، گزینه های مختلفی وجود دارد. یکی از گزینه های رایج این است که هنگام انتخاب دستبند سنگ های قیمتی سنگ تولد خود را انتخاب کنید.

 

درباره ی انواع دستبند طلا, مدل های دستبند طلا,مدل دستبند طلا

مدل دستبند با سنگ های قیمتی

 

• دستبند تنیس :

این سبک معمولا برای نمایش یک ردیف الماس ظریف بر روی یک فضای طلایی انعطاف پذیر ساخته می شود. ممکن است شامل چندین ردیف از الماس یا فقط یک الماس یا سنگ قیمتی در یک محیط طلا باشد. سایر سنگ های متداول دستبندهای تنیس که با آنها تزیین می شود عبارتند از یاقوت کبود و یاقوت، اما گزینه ها به همین جا ختم نمی شوند.

 

انواع دستبند طلا چه نام دارند, انواع دستبندهای طلا,معرفی انواع دستبندهای طلا

مدل دستبند تنیس

 

• دستبندهای زنجیری :

این نوع دستبند تا آنجا که به دستبند مربوط می شود منحصر به فرد است. دستبندهای زنجیری با اتصال زنجیرهای مختلف برای تشکیل یک تکه جواهر ساخته می شوند. رشته های فلزی زنجیر شده ممکن است از حلقه های کوچک تا بزرگ تشکیل شده باشند، همراه با چند زیورآلات کوچک ورزشی که از زنجیر آویزان شده اند.

 

انواع دستبند طلا,آشنایی با انواع دستبند طلا,درباره ی انواع دستبند طلا

مدل دستبند زنجیری

 

• دستبند چرم :

این سبک به طور گسترده ای توسط مردان و زنان در هر دو محیط رسمی و غیر رسمی پذیرفته شده و پوشیده شده است. دستبندهای چرمی معمولاً از یک تکه چرم جامد ساخته می شوند که با طرحی مهر و موم شده یا حک شده است. همچنین یافتن جواهرات یا طرح های فلزی که روی چرم قرار گرفته اند، یا حتی سوراخ هایی سوراخ شده تا جواهرات آویزان شوند، غیر معمول نیست.

 

اسم انواع دستبند طلا,معرفی انواع دستبند طلا,مدل های دستبند طلا

مدل دستبند چرم

 

• دستبندهای مهره دار

مهره های مورد استفاده برای این سبک معمولاً از شیشه، پلاستیک یا سنگ ساخته می شوند. دستبندهای مهره دار به گونه ای طراحی می شوند که دارای یک ردیف مهره محکم باشند که معمولاً از طریق یک الاستیک، ریسمان یا قطعه چرمی بند می شوند تا آنها را در جای خود نگه دارند. این زیورآلات که هم مردان و هم زنان می پوشند، بسیار متنوع است. مهره ها در مجموعه ای از رنگ ها و طرح ها وجود دارند که با توجه به علاقه ی شخصی انتخاب می شوند.

 

آشنایی با انواع دستبندهای طلا,انواع دستبندهای طلا,مدل دستبند طلا

مدل دستبندهای مهره دار

 

• دستبندهای چندتایی :

اگر هم تا به حال از این طرح استفاده نکرده باشید، حتما آن را در دست دیگران دیده‌اید؛ بعضی از افراد علاقه دارند چن مدل دستبند را کنار هم ست کنند و زیبایی خاصی به دست خود ببخشند. این نیاز کاملا در مدل دستبند چندتایی برطرف شده است. طرح‌های چندتایی مدل‌های مختلفی دارد، مثلا می‌تواند از چند مدل زنجیر ظریف با آویزهای متنوع تشکیل شده باشد یا از یک طرح النگویی بسیار ظریف و ساده در کنار زنجیری ظریف و زیبا بهره ببرد.

 

آشنایی با انواع دستبندهای طلا,انواع دستبندهای طلا,مدل دستبند طلا

مدل دستبندهای چندتایی

 

• دستبندهای تنظیمی :

دستبندهای تنظیمی یک گزینه معمولی، اسپرت و منحصر به فرد هستند. آنها دارای چند قفل و محل اتصال هستند، تا در سایزهای مختلف قابل استفاده باشند. دستبندهای قابل تنظیم، معمولا از لاستیک، الاستیک یا مواد مصنوعی دیگر ساخته می شوند و روی دست روی مچ می لغزند. آنها دوباره محبوبیت خود را به دست آوردند، اما از آن زمان زندگی جدیدی برای خود به دست آورده اند. آنها یک گزینه محبوب در بین ورزشکاران و همچنین افرادی که به فلزات حساسیت دارند، هستند.

 

معرفی انواع دستبندهای طلا,انواع دستبند طلا چه نام دارند,مدل های دستبند طلا

مدل دستبندهای تنظیمی

 

• دستبند انگشتی (انگشتری) :

نوعی دستبند زنجیری بسیار ظریف است که می تواند از رنگ های متنوعی چون سفید و صورتی و زرد استفاده کند. دستبند انگشتی مدلی دخترانه است که در مهمانی ها و دورهمی های معمولی کاربرد دارد و پوشیدن آن در مراسم های رسمی مرسوم نیست. این مدل معمولا زنجیری ظریف و متصل دارد که دور انگشت وسط دست می افتد و جلوه ای زیبا به آن می دهد. این مدل دستبندها طرح های متنوعی دارند حتی دستبند شما به وسیله ی زنجیر به انگشتر شما متصل شده است.

 

آشنایی با انواع دستبند طلا, معرفی انواع دستبند طلا,درباره ی انواع دستبند طلا

مدل دستبندهای انگشتی

 

چیزی برای همه

هیچ چیز مانند جواهرات یک لباس را برجسته و تکمیل نمی کند. دستبند مناسب می تواند بیانیه ای داشته باشد در حالی که به شما امکان می دهد منحصر به فرد بودن و شخصیت خود را بیان کنید. این می تواند توجه را از خود یا لباس شما به سمت خود جلب کند و می تواند جسورانه و پر سر و صدا یا ظریف و فرومایه باشد.

 

با توجه به طیف وسیعی از سبک ها، یکی از چالش برانگیزترین جنبه های یافتن دستبند مناسب ممکن است فقط انتخاب دستبند مورد علاقه باشد. قیمت ها بسته به موادی که به دنبال آن هستید می تواند متفاوت باشد، اما نکته خوب در مورد این قطعه جواهرات این است که تقریباً با هر قیمتی گزینه هایی در دسترس است.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    X  پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,بیمارستان ها و مراکز درمانی ،درمانگاه ، کلینیک

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2024