نحوه ست کردن رنگ لباس با رنگ چشمست رنگ لباس با رنگ چشم زمردی, ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز, انتخاب رنگ لباس زنانه بر اساس رنگ چشم

ست رنگ لباس با رنگ چشم برای استایل صورتی

 

اصول ست کردن رنگ لباس توجه به رنگ چشم

اگر می خواهید بدانید ست رنگ لباس با رنگ چشم تا چه اندازه می تواند به برجسته تر شدن و زیباتر شدن چشم هایتان تاثیر بگذارد می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید. بسیاری از خانم ها برای زیباتر شدن و پر جلوه شدن چشم هایشان تمایل دارند از لنزهای رنگی استفاده کنند. یا کلا دوست دارند که رنگ چشم هایشان بیشتر دیده شود

اگر می خواهید بدانید ست رنگ لباس با رنگ چشم تا چه اندازه می تواند به برجسته تر شدن و زیباتر شدن چشم هایتان تاثیر بگذارد می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

بسیاری از خانم ها برای زیباتر شدن و پر جلوه شدن چشم هایشان تمایل دارند از لنزهای رنگی استفاده کنند. یا کلا دوست دارند که رنگ چشم هایشان بیشتر دیده شود.

 

یکی از بهترین راهکارهایی که به زیباتر شدن چشم هایتان کمک می کند ست رنگ لباس با رنگ چشم است. رعایت این ست، به افرادی که از رنگ طبیعی چشم هایشان راضی هستند و نمی خواهند رنگ آن را با لنز تغییر دهند بسیار کمک می کند.

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم, ست کردن لباس با رنگ چشم, رنگ لباس متناسب با رنگ چشم

ست رنگ لباس با رنگ چشم برای ست پاستلی

 

حال اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد ست رنگ لباس با رنگ چشم افزایش دهید و اصلا بدانید چه رنگ لباسی را می توانید با رنگ چشم خود ست کنید با ما همراه باشید.

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم زمردی, ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز, انتخاب رنگ لباس زنانه بر اساس رنگ چشم

ست رنگ لباس برای خانم های چشم سبز

 

اهمیت ست رنگ لباس با رنگ چشم

لباس ها در رنگ های مختلفی تولید می شوند و اگر قانون ست کردن رنگ آن ها با رنگ چشم های خود را بلد باشید به راحتی می توانید رنگ چشمانتان را بیشتر جلوه دهید. ست رنگ لباس با رنگ چشم به این صورت است که:

 

انتخاب لباس با رنگ چشم, چه رنگ لباسی به چشم سبز میاد, ست رنگ لباس با رنگ چشم

ست رنگ لباس برای خانم های با چشم آبی

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم آبی:

اگر رنگ چشم های شما آبی است بهتر است لباس هایی که رنگ خنثی دارند بپوشید. رنگ های مثل سرمه ای، زیتونی، کرم، خاکستری روشن و سفید رنگ های خنثی هستند. مزیت رنگ های خنثی این است که با تمام رنگ ها ست می شوند حتی با فرم های اداری و رسمی. البته اگر طرفدار رنگ های شاد هستید و نمی خواهید رنگ لباس هایتان، بی روح باشد می توانید از رنگ های شاد در کنار رنگ های خنثی استفاده کنید مثلا می توانید از بلوز صورتی را با یک شلوار زیتونی، ست کنید. این کار رنگ چشم هایتان را هم زیباتر می کند.

 

رنگ لباس متناسب با رنگ چشم, اهمیت ست رنگ لباس با رنگ چشم, ست رنگ لباس با رنگ چشم در شب

ست رنگ لباس برای چشم آبی ها

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز:

اگر رنگ چشم هایتان سبز است از رنگ ارغوانی استفاده کنید. این ترکیب رنگ باعث می شود در طول روز، رنگ چشم هایتان بهتر دیده شود. پس برای برجسته و زیباتر شدن رنگ چشم های سبز می توانی از کت یا شلوار و یا پیراهن ارغوانی استفاده کنید. رنگ های زرد، بنفش و سبز تیره از دیگر رنگ هایی هستند که سبب می شود رنگ سبز چشمهایتان بهتر دیده شود.

 

 چه رنگ لباسی به چشم سبز میاد, ست رنگ لباس با رنگ چشم, ست کردن لباس با رنگ چشم

ست رنگ لباس برای چشم روشن ها

 

• ست رنگ لباس با رنگ چشم فندقی یا عسلی:

اگر رنگ چشم های شما فندقی است می توانید سراغ رنگ های روشن مثل صورتی و بنفش کم رنگ بروید. البته رنگ فندقی در کنار رنگ های تیره بهتر جلوه می کند اما در طول روز، رنگ های روشنی مثل بنفش کمرنگ برای پر جلوه کردن چشم ها بهتر است. اگر رنگ بنفش از نظر شما یک رنگ زنانه است می توانید بخشی از ست خود را به این رنگ اختصاص دهید. مثلا فقط یک شال بنفش بگذارید یا پیراهن زیر کت شما، بنفش باشد. 

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم زمردی, ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز, انتخاب رنگ لباس زنانه بر اساس رنگ چشم

ست رنگ لباس برای چشم عسلی ها

 

• ست رنگ لباس با رنگ چشم قهوه ای:

اگر دارای چشم های قهوه ای هستید از رنگ های عمیق مثل آبی تیره، سبز خاکی، صورتی ملایم و طلایی استفاده کنید. این رنگ ها چشم هایتان را از اختفا بیرون می آورند و آن ها را شگفت انگیز می کنند. مثلا اگر به یک مهمانی دوستانه دعوت شده اید می توانید یک شلوار جین آبی بپوشید و اگر به یک مهمانی رسمی می روید یک ژاکت یا کت یا بلوز دکمه دار آبی بپوشید.

 

انتخاب رنگ لباس زنانه بر اساس رنگ چشم, انتخاب لباس با رنگ چشم, چه رنگ لباسی به چشم سبز میاد

ست رنگ لباس برای خانم های با چشم روشن

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم در شب

• اگر دارای چشم های فندقی هستید و می خواهید در مهمانی های شبانه چشم هایتان پر جلوه تر شود از رنگ های زغالی و تیره استفاده کنید. یک ست زغالی مثلا یک کت و پیراهن زغالی بهترین ست برای شما است.

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز, انتخاب رنگ لباس زنانه براساس رنگ چشم, انتخاب لباس با رنگ چشم

ست رنگ لباس برای خانم های با چشم های آبی

 

• برای افرادی که دارای چشم های سبز هستند رنگ های سبز خزه ای بهترین رنگ در شب می باشد. به طور کلی رنگ چشم بز در شب به خوبی دیده می شود و اگر لباسی بپوشید که با رنگ طبیعی چشم هایتان هماهنگ باشد این رنگ چشم بیشتر جلوه می دهد.

 

• برای رنگ چشم های قهوه ای، صورتی ملایم، بهترین رنگ در شب است. این رنگ، بهتر چشم های را نشان می دهد. پس سعی کنید از یک ست صورتی یا ستی که در آن صورتی ملایم وجود دارد استفاده کنید. مثلا یک پیراهن بندی صورتی بپوشید یا پیراهن زیر کتتان، صورتی باشد. دقت کنید که این رنگ صورتی، حتی الامکان ملایم مات باشد. صورتی های تند و پر رنگ، رنگ این چشم ها را به خوبی نشان نمی دهند.

 

• رنگ های صورتی روشن و سرخابی، مناسب چشم های آبی رنگ هستند. اگر می خواهید در شب به مهمانی بروید از این رنگ ها استفاده کنید تا چشم هایتان برجسته تر شوند. شما می توانید هم به تنهایی از این رنگ ها استفاده کنید و هم در ست خود، از این رنگ ها استفاده کنید. مثلا پیراهنی با خال خال های سرخابی بپوشید و یا در زیر کتتان یک پیراهن صورتی بپوشید.

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم زمردی, ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز, انتخاب رنگ لباس زنانه براساس رنگ چشم

ست رنگ لباس برای چشم زمردی ها

 

ست رنگ لباس با رنگ چشم؛ توجه به اکسسوری ها

علاوه بر لباس می توانید از زیورآلاتی استفاده کنید که رنگ چشم هایتان را نشان می دهد. اگر از رنگ لباس هایی که به چشم های شما می اید خوشتان نمی ﺁید می توانید از زیورآلاتی استفاده کنید که این کار را انجام می دهند. مثلا می توانید از یک گردنبند استفاده کنید. 

 

اگر اهل زیورآلات هم نیستید و از آن ها خوشتان نمی آید اصلا نگران نباشید می توانید از اکسسوری های دیگر مثل ساعت مچی استفاده کنید. از ساعت مچی که به رنگ چشم هایتان می آید استفاده کنید.

کراوات، دیگر اکسسوری است که به برجسته تر شدن رنگ چشم هایتان، کمک می کند. این اکسسوری یکی از عالی ترین روش ها برای این کار است پس رنگ کراوات خود را با رنگ چشم خود هماهنگ کنید.

 

مثلا اگر رنگ چشم های شما قهوه ای است از کراوات قهوه ای استفاده کنید یا اگر رنگ چشمتان سبز است می توانید از یک کراوات سبز استفاده کنید. استفاده کردن از کراوات هم رنگ چشم، یکی از زیرکانه ترین ترفندها برای پر جلوه کردن رنگ چشم است. 

 

کشیدن خط چشم، از دیگر راه های نشان دادن رنگ چشم های قهوه ای و فندقی است. خط چشم بنفش برای رنگ چشم های فندقی و خط چشم آبی لاجوردی برای رنگ چشم های قهوه ای مناسب می باشند.

 

انتخاب لباس با رنگ چشم, چه رنگ لباسی به چشم سبز میاد, ست رنگ لباس با رنگ چشم

ست رنگ لباس با رنگ چشم زمردی

 

 چه رنگ لباسی به چشم سبز میاد, ست رنگ لباس با رنگ چشم, ست کردن لباس با رنگ چشم

ست رنگ لباس با رنگ چشم سبز

 

گردآوری : بخش مد و مدگرایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------