کفش های مهمانی مناسب افراد قدبلندکفش پاشنه بلند برای تمامی افراد مناسب نیست؛ البته نه به خاطر آسیب زدن به استخوان بندی آنها، بلکه به دلیل جلوگیری از بیشترشدن ارتفاعشان!

 

شاید شما هم از گروه افراد بلندقد هستید که فقط کمی پاشنه ی کفش، آنها را یک سر و گردن از اطرافیان شان بالاتر می برد؛ افرادی که مدام برای مهمانی ها به دنبال یک کفش شیک بدون پاشنه هستند.

 

قبول داریم که گزینه های شما برای انتخاب کفش مهمانی کم است اما با چشم پوشی از برخی ویژگی‌های کفش‌های پاشنه بلند، مانند لاغرتر نشان دادن پاها، می توانید از میان کفش های تخت و پاشنه کوتاه نیز موارد خوبی را بیابید. ما بر همین اساس در این مقاله سعی می کنیم چند کفش تخت که در عین حال ظاهری شیک برای مهمانی های شما دارند، معرفی کنیم.

 

ورنی قرمز

این کفش قرمز جذاب مناسب شلوارها، دامن ها و پیراهن های کوتاه شما در مهمانی هاست. تفاوتی ندارد که آن را با لباسی به همین رنگ به تن می کنید یا دامنی طرح دار و یا شلواری با رنگ خنثی؛ در هر حال رویه‌ی براق آن و نیز طرح چشمگیرش، بیش از سایر اجزای پوشاک شما توجه اطرافیان را به سمت خود جلب می کند.

 

با وجود پاشنه ی یک سانتی، قد شما را چندان تغییر نخواهد داد.

 

این کفش قرمز جذاب مناسب شلوارها، دامن ها و پیراهن های کوتاه شما در مهمانی هاست

 

عروسکی صورتی

کفشی دست دوز با رویه ای پارچه ای که انتخاب مناسبی برای مهمانی های فصل بهار و تابستان به شمار می آید. به خاطر طرح بلند و چند پَر روی کفش، پیشنهاد ما این است که آن را با دامن ها و پیراهن های بلند و یا شلوارهایی که روی کفش شما را می گیرند، نپوشید. این پیشنهاد ۱٫۳۷ سانتیمتر پاشنه دارد و شما را بابت بلند شدن بیش از اندازه‌ی قد نگران نخواهد کرد.

 

این مدل کفش را لباس های بلند نپوشید

 

کفش طلایی تخت

رویه‌ی این کفش از چرم است و چون طرحی ساده و رنگی خنثی دارد، می توانید آن را با تمام رنگ ها و طرح ها، ست کنید. البته پیشنهاد ما این است که ترجیحاً برای همراهی با آن به سراغ لباس هایی با پارچه های کاملاً مات نروید.

 

می توانید این کفش را با تمام رنگ ها و طرح ها، ست کنید

 

ساتن تخت

زیره‌ی این کفش از یک لاستیک با کیفیت است بنابراین ناراحت دردهای کف پا، به دلیل کاملاً تخت بودن کف آن نباشید. مانند مورد عروسکی صورتی که در بالا به شما پیشنهاد کردیم، این کفش نیز طرح شلوغی در بخش جلویی دارد، اما چون طرح آن افقی روی رویه قرار گرفته است می توانید در پوشیدن آن با لباس ها و دامن های بلند، راحت باشید.

 

می توانید در پوشیدن این کفش با لباس ها و دامن های بلند، راحت باشید

 

کفش چرم ارغوانی

اگر پاهای حساسی دارید و یا کفش های کاملاً تخت و پاشنه بلند کمردرد شما را بیشتر می کند، این مورد را به شما پیشنهاد می کنیم. کفی آن طبی است و زیره ی آن با یک ماده ی ارتجاعی مانع از فشار بر پاشنه و پنجه در هنگام راه رفتن می شود. رویه‌ی داخلی کفش آنتی باکتریال است و لایه‌ی داخلی آن نیز به صورت گیاهی رنگ شده است.

 

ظاهر این کفش کمی رسمی است، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم آن را با کت و دامن و کت و شلوار و به طور کلی با لباس های مهمانی رسمی تر بپوشید.

 

این کفش را با کت و دامن و کت و شلوار و با لباس های مهمانی رسمی تر بپوشید

 

کفش عروسکی چرم

کفش ساده و شیکی است که به خاطر رنگ تقریبا خنثی با بیشتر لباس ها قابل سِت کردن است. رویه، لایه‌ی داخلی و کف آن همگی از چرم مصنوعی است و بالشتک های داخل آن، امکان خوبی را برای راه رفتن با آن به وجود آورده است.

 

این کفش به خاطر رنگ تقریبا خنثی با بیشتر لباس ها قابل سِت کردن است

 

ورنی فیروزه‌ ای

یک انتخاب خوش رنگ با ظاهری شکیل که برای انواع شلوارها مناسب است. این کفش چرم دست دوز، پاشنه‌ی یک سانتیمتری دارد و مانند کفش پیشنهادی برای لباس های رسمی تر استفاده می شود.

 

کفش ورنی فیروزه ای یک انتخاب با ظاهری شکیل که برای انواع شلوارها مناسب است

 

منبع : blog.bamilo.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------