لباس عروس مناسب شما کدام است؟ نکاتی برای انتخاب لباس عروس, نحوه ی انتخاب لباس عروس

در مورد لباس عروس

 

لباس عروس، یکی از رویایی ترین لباس هایی است که خانم ها در طول زندگی شان می پوشند و خاطره انگیزترین و بهترین شب زندگی خود را جشن می گیرند. در طراحی و دوخت و انتخاب لباس عروس، بسیار دقت کنید.

لباس عروس لباسی است که عروس در مهمانی عروسی یا در هنگام سفره عقد به تن می کند. رنگ و مدل لباس عروس به فرهنگ و رسوم قومیتی بستگی دارد.

 

نکاتی در مورد انتخاب لباس عروس :

انتخاب حضوری لباس عروس

برای انتخاب لباس عروس، حتما حضوری تشریف ببرید و حتما آن را پرو کنید و آن را تست کنید. هرگز به صورت غیر حضوری سایزتان را سفارش ندهید.

 

شیک ترین مدل لباس عروس کارشده

 

لباس عروس های مختلف را امتحان کنید

چند لباس عروس مختلف را امتحان کنید حتی اگر آنها را دوست ندارید تا بتوانید دریابید کدام مدل برازنده اندام شماست. از این کار خجالت نکشید زیرا شما فقط یک بار لباس عروس می پوشید.

 

با توجه به فصل عروسیتان لباس انتخاب نمایید

اگر جشن تان در تابستان برگزار می شود باید مدل های بازتر و جنس خنک تری را انتخاب کنید ولی اگر جشن تان در فصل های زمستان و پاییز است، انتخاب لباس عروس پوشیده و بدون دنباله عاقلانه تر است زیرا خرید لباس عروس های دنباله دار باعث می شود که در این فصل ها که هوا بارانی و برفی است شما با یک لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس ابریشمی برای عروسی در تابستان اصلا مناسب نیست و به محض پوشیدن لباس شروع به عرق کردن می کنید.

 

هنگام پرو لباس عروس، لباس زیر مناسب بپوشید

قبل از پرو لباس عروس بهتر است لباس زیر مناسبی برای شب عروسی بخرید. در هنگام پرو همان لباس زیری را به تن کنید که می خواهید در شب عروسیتان بپوشید تا بهتر بتوانید لباستان را برانداز کنید. اگر انتخابتان لباس عروس دکلته است لباس زیر تنه دار و بدون بند بخرید. یک لباس زیر مناسب می تواند لباس عروس را به خوبی روی اندامتان جای دهد.

 

شیک ترین مدل لباس عروس

 

روز پرو کفش عروسی تان را بپوشید

در روز پرو لباس عروس بهتر است کفشی را که قرار است در روز عروسی به پا کنید را بپوشید تا خیاط یا فروشنده بتواند بفهمد که دامن شما چقدر باید بلند باشد یا دنباله آن باید چگونه باید قرار گیرد.

 

چه لباس عروسی به شما می آید؟

اگر بازوها و سرشانه های بزرگ و پهنی دارید، لباس مدل دکلته سفارش ندهید. در عوض لباس تان یا آستین کوتاه یا آستین حلقه ای باشد.

 

لباس عروسی آستین کوتاه

 

برای داشتن ظاهری بهتر، لباس عروس با مدل ماهی انتخاب کنید.

 

لباس عروس مدل ماهی

 

اگر می خواهید بالاتنه ی شما جمع و جورتر و ظریف تر به نظر برسد باید لباسی با نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی را که از کمر پف دار است انتخاب کنید.

 

لباس عروس دامن پف دار

 

اگر هیچ یک از مدل های بالا با سلیقه ی شما سازگار نیست، بهتر است سراغ این مدل ساده و کشیده بروید، زیرا روی بیشتر اندام ها می نشیند و عروس را ظریف نشان می دهد.

 

شیک ترین لباس عروس ساده

 

لباس عروسی گیپور

 

لباس عروس فرمالیته

 

مدل لباس عروس نباتی

 

مدل لباس عروسی دنباله دار

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------