نکاتی برای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانهست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه, ست کردن کراوات و پاپیون, نکاتی برای ست کردن کراوات و پاپیون

تکنیک های ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

 

راهنمای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

اگر نمی دانید کراوات استاندارد انتخاب کنید یا باریک؟ قاعده کلی این است که عرض کراوات باید تقریباً به اندازه عرض برگردان یقه کت باشد. در ادامه با نکته های ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه آشنا می شوید.

قانون اصلی و کلیدی بستن پاپیون؛ پوشیدن پیراهن برای نصب پاپیون به روی یقه پیراهن می باشد و قوانین خاصی ندارد. فقط باید برای جذاب شدن استایل و تیپ خود به اجزای متفاوت تیپ و استایل خود توجه داشته باشید و به درستی آنها را با یکدیگر ست کنید.

 

* قاعده کلی این است که عرض کراوات باید تقریباً به اندازه عرض برگردان یقه کت باشد. 

 

ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

پاپیون و کراوات طرح دار نسبت به کراوات ها و پاپیون های ساده یا با طرح های ظریف و کم، کمتر استفاده می شود، اما زمانی که به درستی کنار یک ترکیب مناسب از کت و شلوار و پیراهن قرار بگیرد می توانند آن ها را زنده کنند.

 

نکته‌ی کلیدی در انتخاب کراوات و پاپیون طرحدار این است که رنگ طرح ها با رنگ کت و شلوار و پیراهن هم خوانی داشته باشد و نکته بعدی این که طرح کراوات نباید با طرح پیراهن مردانه در تضاد باشد.

 

ست کردن کروات و پاپیون با پیراهن مردانه اولین نکته در مورد ست کردن کروات ها است. و مرحله ی بعدی باید به سراغ ست کردن کروات و پاپیون با کت و شلوار باشید.

 

همیشه پیراهن های ساده را برای استفاده از کروات و پاپیون استفاده کنید. پیراهن سفید بهترین رنگ برای استفاده از کروات و پاپیون است. پیراهن سفید را می توانید با هر رنگ کروات و پاپیون و کت و شلواری ست کنید.

 

بعد از پیراهن سفید از پیراهن آبی روشن، خاکستری روشن، شیری و رنگ های پاستلی را می توانید با هر کروات و پاپیونی بپوشید. با پیراهن ساده می توانید از کروات ها و پاپیون های راه راه و ابریشمی، شطرنجی و حتی بافتنی استفاده کنید. اگر از ریسک می ترسید و حاضر نیستید هر انتخابی را بکنید. پیراهن سفید انتخاب کنید و با انتخاب پاپیون و کروات طرح دار به ظاهر خود جذابیت ببخشید.

 

اگر می خواهید از پیراهن های طرح دار استفاده کنید، دقت کنید طرح پیراهن خیلی ریز باشد و یا طرح هایی که هم رنگ پارچه است استفاده کنید. دقت کنید با توجه به سبک و استایل خود پاپیون و کروات انتخاب کنید.

 

پیراهنی که راه های باریک دارد را باید با کرواتی که طرح های بزرگتر دارد ست کنید و پیراهن هایی که راه های پهن و عریض دارد را باید با کروات های طرح های ریز و درهم تر ست کنید. هرگز نباید راه راه های پیراهن و کروات یکی باشد.

 

اگر از پیراهن های چهارخانه می خواهید استفاده کنید، این پیراهن ها مقیاس های بزرگتری دارند و انعطاف پذیری بیشتری دارند. البته استفاده از پیراهن چهارخانه غیر رسمی است. و برای مشاغل رسمی مناسب نیستند. اگر از چهارخانه یا طرح های پیچازی استفاده می کنید. باید کروات و پاپیون خود را به یکی از رنگ های تیره آن انتخاب کنید. به عنوان مثال طرح پیچازی، که اغلب با رنگ سفید و مشکی می باشد شما باید از کروات و پاپیون های مشکی استفاده کنید. همیشه رنگ تیره تر پیراهن را برای انتخاب پاپیون و کروات استفاده کنید. اگر طیف رنگ پاپیون و کروات تیره تر از طیف رنگ پیراهن باشد جذاب تر می باشد.

 

نکته هایی برای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن, راهنمای انتخاب کروات و پاپیون, اصولی برای استفاده از کروات و پاپیون

انواع طرح های کروات و پیراهن

 

ست کردن کت و شلوار با پاپیون و کروات :

کت و شلوارهای تیره مانند : مشکی، سرمه ای و خاکستری را می توان با بیشتر رنگ های پاپیون و کروات ست کنند. این رنگ ها را بیشتر برای لباس های رسمی استفاده می کنند. 

 

اگر کت و شلوار شما طرح دار است، بهتر است پیراهن ساده و کروات و یا پاپیون طرح دار استفاده کنید.

 

انواع پاپیون ها :

پاپیون در 3 نوع متفاوت وجود دارند که شامل :

پاپیون قابل تنطیم : این پاپیون برای نوجوانان و افرادی که نمی توانند پاپیون را ببندند استفاده می شود. این پاپیون به اندازه ی دور گردن کوچک و بزرگ می شود.

 

پاپیون از قبل آماده شده : از این پاپیون اغلب برای بچه ها استفاده می شود.

 

پاپیونی که باید خودتان آن را ببندید : این پاپیون بعد از بسته شدن به صورت دو پاپیون قرار می گیرد. و باید حتما با نحوه ی بستن پاپیون آشنایی داشته باشید.

 

پاپیون با طول ثابت : این نوع پاپیون، همیشه به یک شکل و با یک اندازه مشخص بسته می شود.

 

* نحوه ی بستن پاپیون ها متفاوت است و با توجه به نوع و سبک پوشش و مراسم باید از آن استفاده شود.

 

مهارت هایی برای انتخاب کروات, راهنمای انتخاب پاپیون و کروات, قوانین اصلی برای ست کردن کروات و پاپیون با پیراهن

نمونه هایی از مدل کروات ها برای ست کردن با پیراهن مردانه

 

انواع یقه های پیراهن مناسب برای پاپیون

سه مدل اصلی یقهیارهن مردانه داریم که اگر قوانین زیر در آنها رعایت شود، با پاپیون جور درمی آیند:

 

– یقه فراک یا بال دار

– یقه پهن

– یقه نوک تیز دکمه دار و ساده.

 

دو قانون کلی وجود دارد که می گوید پاپیون و یقه باید چطور در کنار هم قرار بگیرند:

• لبه ها و دکمه های یقه باید پشت بال های پاپیون یا برگردان یقه کت پنهان شوند و تنها چیزی که باید دیده شود خود پاپیون است. اگر یقه آن قدر بزرگ باشد که از زیر پاپیون دیده شود، تمرکز و نگاهها از روی پاپیون به نوک یقه انتقال داده می شود که منظره جالبی ندارد.

 

• نوک یقه پیراهن باید به زیبایی در کنار یقه کت قرار بگیرد و پاپیون هم در راستای آنها باشد.

 

* نکته : پاپیون نباید زیاد بزرگ باشد که از یقه کت بیرون بزند.

 

نکاتی برای ست کردن کراوات و پاپیون, نکته هایی برای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن, راهنمای انتخاب کروات و پاپیون

نکاتی برای ست کردن کراوات و پاپیون با پیراهن مردانه

 

اصولی برای استفاده از کروات و پاپیون, اصول انتخاب کروات و پاپیون, مهارت هایی برای انتخاب کروات

مدل ست کردن پاپیون با پیراهن مردانه

 

راهنمای انتخاب پاپیون و کروات, قوانین اصلی برای ست کردن کروات و پاپیون با پیراهن, قانون هایی برای ست کردن کروات و پاپیون با پیراهن های متفاوت

ایده هایی برای ست کردن کراوات با پیراهن مردانه

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------