بیوگرافی کیت میدلتون، پرنسس مد جهانکاترین الیزابت میدلتون, زندگینامه کیت میدلتون, آشنایی با زندگی کیت میدلتون

بیوگرافی کاترین میدلتون

 

بیوگرافی کیت میدلتون

کاترین در سال 1982 در شهرستان بارکشایر در انگلستان به دنیا آمد. مادرش مهماندار هواپیما و پدرش برنامه ریز پرواز هواپیماها در خطوط هوایی بریتیش ایرویز بود. والدینش در 21 ژوئن 1980 ازدواج کردند.

چکیده ای از بیوگرافی کیت میدلتون :

نام : کاترین الیزابت میدلتون

لقب : دوشس و دوک کمبریج

تولد : 9 ژانویه 1982

محل تولد : ردینگ، انگلستان، بریتانیا

پدر : مایکل میدلتون

مادر : کارول گلداسمیت

همسر : شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج (ا. ۲۰۱۱)

فرزندان : شاهزاده جرج کمبریج، شاهدخت شارلوت کمبریج، شاهزاده لویی کمبریج

خاندان : وینزر

دین و مذهب : مسیحیت

 

زندگینامه کیت میدلتون :

کیت میدلتون، اعلی حضرت دوشس کمبریج، در سال 2011 در کلیسای وست مینستر با شاهزاده ویلیام بریتانیا ازدواج کرد. او مادر شاهزاده جورج، سومین نفر در صف تاج و تخت، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس است.

 

کیت میدلتون کیست؟ و کیت میدلتون قبل از ازدواج

کیت میدلتون زمانی که در 29 آوریل 2011 در کلیسای وست مینستر لندن با شاهزاده ویلیام ازدواج کرد، کاترین، والاحضرت سلطنتی او دوشس کمبریج شد. ملکه الیزابت دوم کمی قبل از مراسم این عنوان را به کیت اعطا کرد. 

 

میدلتون در 22 ژوئیه 2013 در میان جنجال رسانه ای بین المللی، شاهزاده جورج ، سومین نفر در صف تاج و تخت را به دنیا آورد. او در 2 می 2015 یک دختر به نام شارلوت ، چهارمین نفر در صف تاج و تخت، به دنیا آورد و پسر دیگری به نام لوئیس را در 23 آوریل 2018 به دنیا آورد.

 

از طرف مادرش، کیت از طبقه کارگر مشخصاً معدنچیان و سازندگان زغال سنگ آمده بود. مادربزرگ مادری او، دوروتی گلداسمیت، فرزندانش را به سمت بالا سوق داد. در نتیجه، مادر کیت میزبان یک شرکت هواپیمایی شد – در آن زمان، شغلی بسیار پر زرق و برق بود.

 

در این کار در بریتیش ایرویز بود که کارول با مایکل میدلتون، اعزام کننده خطوط هوایی، که خانواده ثروتمندش اهل لیدز هستند و با اشراف بریتانیایی ارتباط دارد، آشنا شد. این زوج خیلی زود با هم ازدواج کردند.

 

کاترین یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. نام خواهرش «فیلیپا» است که همه او را «پیپا» صدا می کنند، و برادرش «جیمز ویلیام» است. پیپا که از دانشگاه ادینبرا در اسکاتلند فارغ‌التحصیل شده، پس از نامزدی خواهرش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

 

در سال 1987، والدین او یک شرکت کالای مهمانی را برای سفارش پستی تأسیس کردند. این تجارت با موفقیت غافلگیرکننده ای همراه بود و در نهایت خانواده میدلتون را چند میلیونر کرد.

 

میدلتون در 9 ژانویه 1982 کاترین الیزابت میدلتون در ریدینگ، برکشایر، انگلستان به دنیا آمد. در نتیجه کسب و کار والدینشان و درآمد تازه، کیت و خواهر و برادرش چیز زیادی نمی خواستند.

 

کیت در مدارس شبانه روزی انحصاری از جمله مدرسه آمادگی سنت اندرو ، داون هاوس و کالج مارلبورو شرکت کرد. زمان او در مدرسه شبانه روزی بدون درگیری نبود. کیت مدرسه شبانه روزی انحصاری دخترانه داون هاوس را در سن 14 سالگی به دلیل قلدری و تمسخر دانش آموزان دیگر ترک کرد.

 

در اولین روز تحصیلی او در مارلبورو، برخی از پسران بداخلاقی شروع به رتبه بندی دانش آموزان ورودی بر اساس جذابیت و شخصیت کردند. آنها به کیت دو از 10 دادند.

 

علی رغم ناکامی های اولیه، کیت در مطالعات خود به خوبی موفق شد و 11 آزمون GCSE و سه آزمون سطح A را گذراند.

 

درباره زندگی کیت میدلتون, تصاویر کیت میدلتون, ازدواج کیت میدلتون

کیت مدیلتون و شاهزاده ویلیام

 

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون

میدلتون و ویلیام در یک خوابگاه در کالج، تالار سنت سالواتورز زندگی می کردند. آنها چندین کلاس را نیز در برنامه دوره خود به اشتراک گذاشتند و خیلی زود با هم دوست شدند.

 

در حالی که آنها اغلب صبحانه را به اشتراک می گذاشتند و با هم به کلاس می رفتند، این دو در ابتدا علاقه ای عاشقانه به یکدیگر نداشتند. میدلتون با روپرت فینچ ارشد ملاقات می کرد و ویلیام مشغول کار با مطبوعات و مبارزه با احساساتش در مورد مدرسه جدیدش بود.

 

عاشقانه سلطنتی

در سال 2002، میدلتون در یک مراسم جمع آوری کمک های مالی در نمایشگاه مد با لباسی آشکار ظاهر شد. ویلیام نیز در مراسم خیریه حضور داشت و به روشی جدید شیفته و علاقه مند به کیت شد. او سعی کرد در آن شب با او رابطه عاشقانه برقرار کند، اما، همچنان که با فینچ رابطه داشت، میدلتون پیشرفت های پادشاه آینده را رد کرد.

 

در پایان ترم تحصیلی سال 2002، دوست پسر میدلتون فارغ التحصیل شد و این زوج به زودی راه خود را به خاطر مسائل دوری از هم جدا کردند. میدلتون و چند تن از دوستانش که به تازگی مجرد شده و وارد سال دوم شده اند، دعوت شده اند تا با ویلیام آپارتمانی داشته باشند، فضایی که به آنها اجازه می دهد تا عاشقانه های نوپای آنها شکوفا شود.

 

در ابتدا، زندگی میدلتون تغییر چندانی نکرد. این زوج بیشتر به دلیل بی اعتمادی شدید شاهزاده به مطبوعات، رابطه خود را مخفی نگه داشتند. این زوج توافق کردند که در مکان های عمومی دست هم نگیرند یا در مهمانی های شام با هم دیده نشوند. به نظر می رسید که این امر در بیشتر موارد مطبوعات را دور انداخت.

 

اما در سال 2004، کیت در حالی که در یک سفر اسکی خانواده سلطنتی بود توسط پاپاراتزی ها دستگیر شد. رابطه او با ویلیام مورد بررسی شدید قرار گرفت و تا سال 2005، او یکی از محبوب ترین روزنامه ها شد. آن دو با هم در آن تابستان فارغ التحصیل شدند و میدلتون مدرک ممتازی در تاریخ هنر گرفت.

 

در فوریه 2006، اعلام شد که میدلتون اطلاعات امنیتی 24 ساعته خود را از اداره سلطنتی و حفاظت دیپلماتیک دریافت خواهد کرد. این منجر به شایعاتی شد مبنی بر اینکه میدلتون برای یک پست سلطنتی آماده شده است. با این حال، با رفتن ویلیام به یک آکادمی نظامی، میدلتون با رسیدگی به دیوانگی پاپاراتزی ها به تنهایی مواجه شد.

 

تقسیم عمومی

در آوریل 2007، میدلتون و ویلیام به طور علنی از هم جدا شدند. ظاهراً ویلیام که از طرف خانواده سلطنتی تحت فشار قرار گرفته بود تا از میدلتون خواستگاری کند یا اجازه دهد زندگی خود را ادامه دهد، ظاهراً رابطه پنج ساله این زوج را از طریق تلفن قطع کرد.

 

با این حال، گزارش‌های رسانه‌ها خلاف این را بیان کردند، زیرا میدلتون تنها چند ماه بعد در چندین رویداد سلطنتی با همراهی شاهزاده مشاهده شد. شایعات دیگر حاکی از زندگی مشترک این زوج بود. هر دو طرف این شایعات را تکذیب کردند.

 

پیشنهاد ازدواج و حلقه نامزدی کیت میدلتون

در 16 نوامبر 2010، میدلتون و ویلیام نامزدی خود را اعلام کردند. شاهزاده در طول تعطیلات خود به کنیا، از او خواستگاری کرد و حلقه نامزدی مادرش پرنسس دایانا را به کیت هدیه داد. این انگشتر که توسط جواهرساز تاج گارارد ساخته شده است، دارای یک یاقوت کبود بیضی شکل 12 قیراطی از طلای سفید است که توسط 14 الماس یک نفره احاطه شده است.

 

سپس این زوج اعلام کردند که قصد دارند پس از ازدواجشان در شمال ولز، جایی که ویلیام با نیروی هوایی سلطنتی مستقر بود ، زندگی کنند.

 

بیوگرافی کیت میدلتون،کاترین میدلتون،خانواده کیت میدلتون

كيت ميدلتون

 

عروسی کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

کیت میدلتون در مراسم عروسی خود در 29 آوریل 2011 با ویلیام، لباسی را پوشید که توسط سارا برتون طراحی شده بود - واقعیتی که تا روز بزرگ یک راز کاملا محافظت شده باقی ماند. او همچنین یک تاج که ملکه مادر از همسرش، پادشاه جورج ششم، در سال 1936 دریافت کرد، پوشید، که ملکه الیزابت دوم برای این مراسم به میدلتون قرض داد. اندکی قبل از عروسی، ملکه الیزابت به کیت لقب کاترین، اعلیحضرت سلطنتی دوشس کمبریج را اعطا کرد.

 

طبق گزارش ها، مراسم عروسی نزدیک به 34 میلیون دلار هزینه داشته است که 32 میلیون دلار آن برای امنیت بوده است. مهمانان شامل سر التون جان و دیوید و ویکتوریا بکهام بودند. 23 میلیون نفر این مراسم را به صورت زنده از تلویزیون تماشا کردند.

 

کیت میدلتون کیست،کیت میدلتون قبل از ازدواج،زندگی کیت میدلتون

کاترین، دوشس کمبریج و شاهزاده ویلیام

 

فرزندان کیت میدلتون با شاهزاده ویلیام

شاهزاده جورج

در 22 ژوئیه 2013، میدلتون پسرش، شاهزاده جورج الکساندر لوئیس کمبریج را با وزن 8 پوند و 6 اونس به دنیا آورد. شاهزاده جورج پس از شاهزاده چارلز و ویلیام سومین در صف تاج و تخت بریتانیاست.

 

کاخ سنت جیمز پس از تقریبا یک سال شایعات مربوط به نوزاد و گمانه زنی های فراوان، در 3 دسامبر 2012 رسما اعلام کرد که میدلتون و ویلیام اولین نوزاد خود را باردار شده اند. در همان روز اعلام این خبر، میدلتون به همراه ویلیام در کنارش به دلیل تهوع حاد صبحگاهی در بیمارستان شاه ادوارد هفتم لندن بستری شد.

 

با پیش بینی ورود اولین فرزند میدلتون و ویلیام، تا جولای 2013، رسانه های بین المللی شروع به حضور منظم در مقابل بیمارستان سنت مری در پدینگتون، لندن کردند. سنت مری همان بیمارستانی بود که پرنسس دایانا ویلیام و بعداً شاهزاده هری را به دنیا آورد.

 

پرنسس شارلوت

در 2 می 2015، میدلتون دختری به نام پرنسس شارلوت الیزابت دیانا به وزن 8 پوند، 3 اونس در بیمارستان سنت مری به دنیا آورد. این نوزاد پنجمین نوه ملکه و چهارمین در صف سلطنت پس از برادرش شاهزاده جورج بود. این بارداری دوم در سپتامبر 2014 اعلام شد.

 

شاهزاده لویی کمبریج

در 23 آوریل 2018، شاهزاده لوئیس آرتور چارلز، با وزن 8 پوند، 7 اونس، در بیمارستان سنت مری به دنیا آمد. شاهزاده لویی بعد از شاهزاده چارلز، شاهزاده ویلیام، شاهزاده جورج و پرنسس شارلوت و قبل از شاهزاده هری پنجمین در صف تاج و تخت خواهد بود. خواهر بزرگتر شارلوت به لطف تغییر اخیر در قوانین جانشین پروری که ترتیب تولد را بر جنسیت ترجیح می دهد، جایگاهی پیش رو دارد.

 

دوشس کمبریج،بیوگرافی کیت میدلتون،کاترین میدلتون

خانواده کیت میدلتون

 

مشاغل کیت میدلتون :

شغل تمام وقت میدلتون به عنوان دوشس کمبریج است. با این حال قبل از ازدواج با ویلیام و پس از فارغ التحصیلی از کالج، او در تلاش های دیگری کار کرد.

 

یافتن شغل به عنوان دوست دختر شاهزاده دشوار بود. این موقعیت باید توسط خانواده سلطنتی قابل احترام تلقی می شد، در حالی که به میدلتون اجازه می داد در لحظه ای انعطاف پذیری در کنار شاهزاده باشد. در نوامبر 2006، میدلتون سرانجام موقعیت قابل قبولی به عنوان دستیار خریدار لوازم جانبی در فروشگاه لباس زنجیره ای بریتانیایی Jigsaw در لندن پیدا کرد. بعداً گزارش شد که او شرکت را ترک کرد تا در رشته عکاسی پرتره تحصیل کند.

 

در سال 2010، فاش شد که میدلتون به همراه برادرش جیمز، که شرکت کیک کیت را اداره می کرد، روی برنامه هایی برای راه اندازی یک نانوایی جدید کار می کرد. هدف این تجارت تشویق بچه ها به آشپزی و آسان کردن پخت کیک مهمانی بود.

 

كيت ميدلتون،کیت مدیلتون،کیت میدلتون کیست

کاترین، دوشس کمبریج

 

افتخارات کیت میدلتون :

وی به خاطر سلیقه ی خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفت و در لیست «خوش پوشان» قرار گرفت.

کاترین در بسیاری از لیست های خوش پوشان دنیا قرار گرفته و طبق انتخاب «دیلی تلگراف» به عنوان «متعهدترین نوظهور» در لیست 2006 برنده ها و بازنده ها قرار گرفته است.

 

او توسط «تاتلر» در سال 2007 در رتبه ی هشتم در لیست ده تندیس برتر مد انتخاب شد.

همچنین در مجله مردم در سال 2007 و 2010 در لیست خوش پوشان جای گرفت.

 

در ژوئن 2008 وبگاه Style.com کاترین را به عنوان تندیس زیبایی ماه انتخاب کرد. همچنین در جشنواره ی غرور در لیست خوش پوشان بین المللی قرار گرفت.

 

گردآوری: بخش مد بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022