جنیفر لوپز به مد روز علاقه ندارد! 

 

چهره های ورزشی در تشییع احمد رضایی

 

این خواننده و بازیگر مشهور از مد روز پیروی نمی کند و ترجیح می دهد از مدها و لباسهای مرسوم در دنیای قدیم هالیوود استفاده کند.

 

او گفت:"وقتی می خواهم لباس انتخاب کنم ، فقط از احساسم کمک می گیرم و چیزی را می پوشم که واقعا" دوست دارم . اگرچه بعضی از لباسها و سبکهای مدرن و جدید را هم خیلی دوست دارم اما واقعا" طبق مد روز عمل نمی کنم و ترجیح می دهم ، ظاهرم کلاسیک باشد. من عاشق مدها ولباسهای هالیوود قدیم هستم. من در منطقه برانکس شهر نیویورک متولد شده ام و در منطقه هیپ هاپ بزرگ شده ام ، بنابراین مدها و سنتهای این مناطق در من ریشه دوانده است."

جنیفر ۴۲ ساله در انتخاب لباسهایی که برای فرش قرمز می پوشد نیز سهم زیادی دارد و درنهایت خودش تصمیم می گیرد که چه لباسی بپوشد زیرا او معتقد است لباس هرکس باید نشانگرسلیقه او باشد.

این خواننده مشهور و زیبا که مادر دو فرزند دوقلو است به مجله لوک گفت:" در انتخاب لباسهایی که برای فرش قرمز می پوشم خیلی دخالت می کنم . طراح لباس تعداد زیادی لباس برای من می آورد و پیشنهادهای زیادی ارائه می دهد اما درنهایت خودم انتخاب می کنم که چه لباسی بپوشم.

اگرچه طراحان لباس در کارشان حرفه ای هستند و بخوبی می دانند که چه لباسهایی مناسب هستند اما واقعیت این است که لباس من باید نشانگر شخصیت و سلیقه من باشد.".../ پرتال آفتاب

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------