بازیگر «شهرزاد» از دلایل افت فصل دوم سریال سخن گفتاخبار,اخبار فرهنگی وهنری,رامین ناصرنصیر

رامین ناصرنصیر گفت: داستان در قسمت دوم «شهرزاد» دارای فراز و فرودهای مناسبی بود اما به نظر من قسمت‌بندی نامناسب و همین طور پایان یافتن فصل در اواسط داستان برخی از نقدها را به این سریال وارد کرده است.

به گزارش میزان، رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها تماماً مشغول بازی در سریال «شهرزاد 3» هستم و در کنار آن در سریال «افسانه هزارپایان» نیز اثر دیگری است که در آن به ایفای نقش می‌پردازم و از شبکه نسیم روی آنتن خواهد رفت.

او درباره چگونگی ساخت و مراحل فیلمبرداری شهرزاد 3 افزود: طبق قراری که گروه تولید با بازیگران گذاشته در خصوص فصل سوم شهرزاد دیگر نمی‌توانیم مصاحبه‌ای داشته باشیم و از این به بعد تمام اخبار شهرزاد 3 از طریق روابط عمومی اثر ارائه خواهد شد.

بازیگر سریال «سر دلبران» درباره نقدهای وارد شده بر فصل دوم شهرزاد تصریح کرد: در ابتدای راه فیلمنامه کلی شهرزاد به ما داده شد و صحبتی در مورد فصل بندی این سریال گفته نشد و نمی‌دانستیم دقیقاً این مجموعه چند فصل خواهد شد.

او در همین راستا ادامه داد: از نظر من قصه اصلی شهرزاد به هیچ وجه ناقص نبود و نمی‌توان گفت که شهرزاد در داستان ایراد داشته است. شاید مشکل اصلی و نقدهایی که بر شهرزاد 2 وارد شده به علت روند نادرست تقطیع و فصل بندی اتفاق افتاده است.

ناصرنصیر خاطرنشان کرد: داستان در قسمت دوم دارای فراز و فرودهای مناسبی بود اما به نظر من قسمت بندی نامناسب و همین طور پایان یافتن فصل در اواسط داستان برخی از نقدها را بر فصل دوم این سریال وارد کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی