فریبا نادری درباره 'ستایش۳': واکنش مردم فحش است!اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,فریبانادری
فریبا نادری درباره تغییر ظاهر خود، واکنش مخاطبان و تغییر دو بازیگر سریال 'ستایش' توضیح داد.

 فریبا نادری بازیگر نقش "پری سیما" سریال "ستایش۳" با اشاره به حواشی که این روزها در مورد بدل نقش "صابر" در فضای مجازی ایجاد شده، گفت: تیم تولید بازی در فصل سوم را به رامسین کبریتی پیشنهاد داده بود اما من فکر می‌کنم او به دلیل کوتاهی نقش قبول نکرد به ایران بازگردد.

فریبا نادری در گفت‌و‌گو با برنا درمورد سختی های بازی این شخصیت گفت: من دقیقا ۲ ماه بعد از به دنیا آمدن فرزندم جلو دوربین "ستایش۳" رفتم. با توجه به شرایط روحی و جسمی  که به خاطر اضافه وزن و شیردهی داشتم بازی کردن برایم سخت بود و فشار بسیاری روی من قرار داشت اما محیط آرامی که عوامل سریال ایجاد کرده بودند و کمک‌هایی که آقای سلطانی و مطلبی کردند باعث شد بتوانم در آرامش به کاراکترم برسم. ضمن اینکه وظیفه یک بازیگر این است در قبال پروژه ای که به او سپرده می شود مسئولیت پذیر باشد. من تمام تلاشم را کردم تمرکز خود را روی پری سیما بگذارم، امیدوارم مخاطبان هم رضایت داشته باشند.

وی با اشاره به واکنش مردم به نقش پری سیما بیان داشت: واکنش مردم فحش است که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و.... خوشحالی من از این واکنش‌ها این است که مردم نقش را باور کردند. مسئله خوشحال کننده دیگر این است که مردم نسبت به فصل دو ستایش بسیار آگاه‌تر شدند. فصل گذشته که سریال پخش شد مردم با به شکل بسیار بدی به من نگاه می‌کردند اما در این فصل آگاه شدند که من فقط دارم بازی می‌کنم. در فصل قبلی می گفتند بهتون نمی آید اینقدر بدجنس باشید اما الان می گویند چقدر نقش بد را خوب بازی می کنید، فرق این دو جمله برای یک بازیگر بسیار مهم است.

 

  بیشتر بخوانید: بیوگرافی فریبا نادری

 

نادری درمورد تغییر بازیگر نقش "نازگل" گفت: در سریال‌های بزرگ دنیا که ممکن است حتی ۱۰ سال بین آن وقفه ایجاد شود برخی از بازیگران تغییر می‌کنند. فرق ما با جهان این است که در کشورهای خارجی آنقدر بودجه وجود دارد که با بازیگر برای ۶ سال قرارداد می بندند و بازیگر با دریافت مبلغی ماهانه فقط در اختیار آن پروژه قرار می گیرد. در ایران اینگونه نیست به همین دلیل نگه داشتن بازیگر در این مملکت هنر است و باید به آن افتخار کرد.

بازیگر سریال "از یاد رفته" با اشاره به حواشی ایجاد شده علیه نقش "صابر" گفت: اگر رامسین کبریتی در ایران هم بود در قسمت چهارم سریال کشته می شد. یعنی روند فیلمنامه به خاطر نبود ایشان تغییری نکرده است. موضوعی که وجود داشت این بود از قسمت اول تا چهارم دیالوگی از جانب او گفته نشد اما با این وجود کارگردان با هوشمندی تمام، رخ هایی از او را نامفهوم نشان داد.

وی ادامه داد: شخصیت "صابر" در قصه آدمی سست عنصر بود که از پدرش به شدت می‌ترسید، اگر صابر پشیمان نمی‌شد و تصمیم نمی‌گرفت پول‌ها را به پدرش بازگرداند مردم باید تعجب می‌کردند. این پسر با وجود شخصیت ترسویی که داشت دیر یا زود پشیمون می شد و واقعیت را به پدرش می گفت و ما مجبور بودیم او را از بین ببریم.

فریبا نادری اظهار داشت: تیم تولید بازی در فصل سوم را به رامسین کبریتی پیشنهاد داده بود اما من فکر می‌کنم به دلیل کوتاهی نقش قبول نکرد. چون دقیقا زمانی بود که او می‌خواست از ترکیه به کانادا مهاجرت کند و من احتمال می‌دهم این رفت و آمد برای بازی در این نقش کوتاه برای او مشکل بود. به هرحال او نه کسی را کشته نه اینکه پناهنده سیاسی شده است، فقط یک دوره از زندگی‌اش را به خارج از کشور رفته و حالا تصمیم دارد برگردد. ما بازیگران دیگری مثل رابعه اسکویی داشتیم که برگشتند و اکنون هم در حال کار کردن هستند.

این بازیگر با اشاره ساخت فصل بعدی سریال ستایش گفت: اینکه فصل بعدی خواهیم داشت یا خیر را نمی‌دانم اما من هرکاری که آقای سلطانی کارگردانی کند، سعید مطلبی نویسندگی کند و آرمان زرین کوب تهیه کنندگی کند را بازی خواهم کرد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------