تصویربرداری "یکتا" به 60 درصد رسید / آشا محرابی و سام درخشانی جلوی دوربین هستنداخباربازیگران,اخبارهنرمندان,یکتا

خلیلی با اشاره به اینکه تصویربرداری سریال "یکتا" به 60 درصد رسیده است گفت: هم اکنون آشا محرابی و سام درخشانی جلوی دوربین این سریال هستند.

علی خلیلی مدیر تولید سریال تلویزیونی "یکتا" در گفت و گو با  میزان گفت: تصویربرداری سریال "یکتا" هم اکنون به 60 درصد رسیده است و در لوکیشن خانه شخصیت "احسان" در خیابان فرشته در حال ضبط هستیم.

وی ادامه داد: تا پایان مهرماه تصویربرداری سریال "یکتا" ادامه دارد و قرار است این سریال پائیز از شبکه دو سیما پخش شود.

این مدیر تولید در ادامه صحبت های خود توضیح داد: هم اکنون آشا محرابی ، سام درخشانی و شبنم قلی خانی در لوکیشن منزل احسان جلوی دوربین هستند.

خلیلی تصریح کرد: این سریال 26 قسمتی به برخی مفاهیم عمیق در زندگی ایرانی می پردازد و هنرمندانی چون سام درخشانی، آشا محرابی، پژمان بازغی، شبنم قلی خانی، لیلا زارع، بهرنگ علوی، الهه حصاری، سیامک اطلسی، فرناز رهنما و بهرام ابراهیمی پور در آن به ایفای نقش می پردازند.

وی همچنین اظهار کرد: شهرام شاه حسینی کارگردانی و بهروز مفید تهیه کنندگی سریال "یکتا" را بر عهده دارند. همچنین علی دادرس و آزیتا ایرانی فیلمنامه این اثر تلویزیونی را نوشته اند.

گفتنی است، سریال تلویزیونی "یکتا" با محور همدلی و ایثار در یک خانواده ایرانی به نقش مهم و تأثیرگذار یک زن ایرانی در سرپرستی و تربیت فرزند پس از فوت همسر و دفاع او از حقوق و کیان خانواده در چنین شرایطی می پردازد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022