در گیری فرزندان مایکل با خانواده پدریشان همچنان ادامه دارد !مایکل,مایکل جکسون,خانواده مایکل جکسون

برخی از منابع خبری ادعا کرده بودند که حساب کاربری پرینس ، پسر بزرگ مایکل جکسون هک شده است و اما پاریس جکسون این خبر را تکذیب کرد.

در حالیکه دعواهای خانواده جکسون همچنان ادامه دارد، برخی از منابع خبری ادعا کرده بودند که حساب کاربری پرینس ، پسر بزرگ مایکل جکسون هک شده است و مطالب پست شده در صفحه تویتر او صحت ندارد و یک شوخی فریب آمیز است .

روز پنج شنبه مطالبی در صفحه پرینس منتشر شد که نشان می داد فرزندان مایکل بخاطر مفقود شدن و بی اطلاعی از مادربزرگشان ، از دست عمو و عمه هایشان که عامل این اتفاق بودند به شدت ناراحت هستند .

پرینس مایکل در صفحه تویتر نوشت:" مطمئن هستم که همه از اتفاقاتی که در چند روز گذشته رخ داده است خبر دارید .من مشتاقانه از خواهرم و مطالب منتشر شده توسط او حمایت می کنم و منتظر زمانی بودم که نظرات خودم را هم اعلام کنم."

"تا آنجایی که من به یاد دارم پدرم بارها به من هشدار داده بود که از افراد خاصی دوری کنم و همیشه مراقب کارهای آنها باشم. اگرچه خیلی خوشحالم که مادر بزرگم برگشته است اما بعد از اینکه با او صحبت کردم متوجه شدم که چطور او را گمراه کرده اند و دروغهای بزرگی به او گفته اند . از این موضوع خیلی خشمگین و ناراحت هستم."

اما بعد از انتشار این مطالب ، برخی ادعا کردند که حساب کاربری پرینس هک شده است متعاقبا" این مطالب از صفحه پرینس مایکل حذف شد اما حالا خواهرش پرینس به طرفداران خود اعلام کرده است که هیچکس حساب کاربری برادرش را هک نکرده و این مطالب توسط خود پرینس نوشته شده است."

او در صفحه خود نوشت:"مطالبی که برادرم شب گذشته منتشر کرد درست ترین چیزهایی بود که تا بحال منتشر شده است....پرینس از من خواست که به شما بگویم همه آن مطالب منتشر شده حقیقت داشت .. این خود ما هستیم که در تویتر این مطالب را منتشر می کنیم."

بعد از آن ، پرینس دوباره مطالب حذف شده را در صفحه خود قرار داد.

درگیری فرزندان مایکل با خانواده پدریشان زمانی آغاز شد که از حدود یک هفته نتوانستند با مادربزرگشان ارتباط برقرار کنند و مفقود شدن او را به پلیس گزارش کردند.البته کاترین که در این مدت همراه دخترش به آریزونا رفته بود و مدت ۱۰ روز در آنجا بود ، پیش فرزندان مایکل بازگشته است.... / آفتاب

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------