از تهران تا مالزی با معمای قتل سریالی دختران دبیرستانی+عکساز تهران تا مالزی با معمای قتل سریالی دختران دبیرستانی+عکس

در حالی از چهارشنبه هفدهم مهرماه اکران «بشارت به یک شهروند هزاره سوم» در سینماهای تهران آغاز شد که شرایط اکران فیلم در مالزی هم فراهم شده است. علی قاسمی مسئول پخش بین الملل فیلم با رایزنیهایی که در کشورهای آسیایی و اروپایی داشته است توانسته قرارداد پخش فیلم در مالزی را به شرکت «میاست برودکست نتوورک» واگذار کند. ضمن اینکه تلاشهایی هم برای پخش فیلم در کشورهایی مانند ایتالیا، سوئیس و نروژ فراهم آمده است.

 هنگامه قاضیانی ,نیکی کریمی

 

«میاست برودکست نتوورک» که مقر آن در کوالالامپور قرار دارد برای پخش «بشارت...» در شبکه های تلویزیونی مالزی هم برنامه هایی دارد. وجه آموزنده فیلم و به خصوص تصویری بی سانسور که از اوضاع دبیرستانهای ایران ارائه می شود اصلی ترین وجوه جلب نظر این شرکت مالزیایی بوده است.

 

 هنگامه قاضیانی ,نیکی کریمی


به جز این مسابقه نقدنویسی مربوط به «بشارت...» هم همزمان با اکران آن آغاز شده و علاقمندان می توانند از صبح شنبه بیستم مهرماه و با مراجعه به وبسایت فیلم www.BesharatMovie.ir از شرایط شرکت در این مسابقه آگاهی یابند.

«بشارت...» که توسط محمدهادی کریمی کارگردانی شده داستان مرگ سریالی دانش آموزان یک دبیرستان دخترانه را در فضایی معماگونه به تصویر می کشد. هنگامه قاضیانی، نیکی کریمی، حمید فرخ نژاد، بیتا فرهی، فرخ نعمتی، امیرحسین آرمان و خاطره اسدی از جمله بازیگران این فیلم هستند./شبكه ايران
 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------