علت تغییر چهره بازیگر نامزد اسکار چیست؟ + عکسسینما - رالف فاینس بازیگر بریتانیایی که تاکنون دو بار نامزد اسکار بوده مدتی است تغییر چهره داده است.

علت تغییر چهره بازیگر نامزد اسکارنامزد

به گزارش خبرآنلاین، رالف فاینس که مدت‌هاست به عنوان یکی از باشخصیت‌ترین بازیگران سینما شناخته می‌شود، اخیرا ریش پرفسوری بلندی گذاشته است.

جدا از این موهای او بلند شده‌اند و تا روی گوشش می‌آیند، چهره‌ای که اصلا شبیه رالف فاینس همیشه مرتب و اصلاح کرده نیست.

فاینس با این چهره جدید در کنفرانس خبری اکران اولین فیلمش در مقام کارگردان با عنوان «کوریولانوس» در کرواسی ظاهر شد. این بازیگر 49 ساله باز هم برخلاف همیشه کت و شلوار به تن نداشت و با تی‌شرت آبی رنگ و شلوار جین در این نشست حاضر شد.

حاضران در جلسه شگفت‌زده و شوکه شدند، اما فاینس خیال آن‌ها را سریع راحت کرد و گفت این قیافه دائمی او نخواهد بود.

بازیگر «بیمار انگلیسی» افزود برای بازی در نقش چارلز دیکنز آماده می‌شود و برای همین تغییر قیافه داده تا شبیه نویسنده مهم قرن نوزدهم بریتانیا شود. نام فیلم «زن نامرئی» است.

علت تغییر چهره بازیگر نامزد اسکارنامزد

«زن نامرئی» دومین فیلم فاینس در مقام کارگردان است، فیلم داستان زندگی عاشقانه مخفیانه دیکنز و دوستی او با بازیگری به نام نلی ترنان است. فلیسیتی جونز نقش این بازیگر جوان را بازی می‌کند و ابراز امیدواری کرده تصویری غیرکلیشه‌ای از ترنان ترسیم کند.

او اشاره کرده «دوستی این دو چیزی نیست که به محض شنیدن رابطه عاشقانه به خاطرتان می‌آید، ترنان زنی باشرافت بود و بیشتر از نظر معنوی بر دیکنز تاثیر گذاشت.»

فاینس با فیلم اولش «کوریولانوس» نشان داد استعداد بسیاری هم در کارگردانی دارد. فیلم او اقتباسی از «توفان» شکسپیر است که داستانش در زمان حال رخ می‌دهد، اما شخصیت‌ها به زبان مردمان دوران شکسپیر سخن می‌گویند.

فاینس برای دو فیلم «فهرست شیندلر» و «بیمار انگلیسی» نامزد جایزه اسکار بود. «کتابخوان»، مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»، «باغبان وفادار» و «پایان یک رابطه» از دیگر فیلم‌های این بازیگر هستند./خبرآنلاین

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023