”بهاره رهنما” با ”سیامک صفری” در ”هتل پلازا” همراه مي شودبهاره رهنما, سیامک صفری, بازیگر

نمایش "هتل پلازا" نوشته نیل سایمون و با نقش آفرینی سیامک صفری و بهاره رهنما در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود.

بهاره رهنما بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت و گو با سایت ایران تئاتر با اشاره به اینکه سیامک صفری کارگردانی نمایش "هتل پلازا" را بر عهده دارد، گفت: من به همراه سیامک صفری تنها بازیگران این اثر نمایشی هستیم و نمایش "هتل پلازا" شهریور و یا مهرماه سال جاری در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

وی که هم اکنون نیز در نمایش "پسران آفتاب" با سیامک صفری همکاری دارد، در ادامه خاطرنشان کرد: با به صحنه رفتن نمایش "پسران آفتاب" از تیرماه سال جاری، تمرینات نمایش "هتل پلازا" را آغاز خواهیم کرد. در واقع حضور در نمایش"پسران آفتاب"  تجربه و بهانه خوبی بود تا پیش از آغاز اجرای نمایش "هتل پلازا" بتوانم در کنار سیامک صفری و این گروه همکاری داشته باشم.
وی که پیش از این در نمایش "گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی" با سیامک صفری همکاری داشته، در خصوص اولین همکاری خود با این هنرمند در مقام کارگردان، بیان کرد: همیشه آرزو داشتم که با ایشان همکاری کنم و در تجربه قبلی که با هم داشتیم، دریافتم که از نظر فکری و جنس کمدی به هم نزدیک هستیم.

رهنما با بیان اینکه نقشی که در نمایش "هتل پلازا" ایفاگر آن است از نظر سنی بالاتر از سن اوست، اظهار کرد: این اثر یکی از کمدی های شاخص نیل سایمون است و زمانی که این متن به بنده پیشنهاد شد آن را پذیرفتم و برای هزارمین بار ایمان آوردم که حضور بازیگر زن در تئاتر نسبت به سینما می تواند بسیار متفاوت تر و ماندگار تر باشد؛ چراکه در سینمای حال حاضر ایران، هیچ گاه به چنین نقشی با این پیچیدگی ها پرداخته نخواهد شد.

وی سپس به حضور خود در نمایش "پسران آفتاب" اشاره کرد و افزود: این نمایش اثری مردانه است که در آن ایفاگر نقش پرستار هستم که در عین کوتاه بودن نقش، حضور جالبی بر صحنه دارد و از آنجایی که خیلی سال پیش نسیم ادبی این نقش را به زیبایی بازی کرده و در ذهنم باقی مانده بود، دوست داشتم که حضور در این نمایش را با این نقش تجربه کنم.
گفتنی است، نمایش "پسران آفتاب" به کارگردانی سیامک صفری تیرماه سال جاری با نقش آفرینی سیامک صفری، فرزین صابونی، جواد عزتی و بهاره رهنما در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرا خواهد شد.

منبع:cinemakhabar.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------