ستارگانی که لباس شان شبیه ساقدوش هاست  بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

 در کنار هر کدام از این لباسها، یک لباس دیگر که تفریبا به همان مدل می باشد را قرار داده ایم که از آن به عنوان لباس ساقدوش عروس نام برده ایم.

ما در اینجا تصاویر لباس تعدادی از افراد مشهور و دوست داشتنی هالیوودی که روی فرش قرمز آمدند مانند Amy Adam و Anne Hathaway و ... را برایتان آورده و برای هر کدام کمی توضیح داده ایم. در کنار هر کدام از این لباسها، یک لباس دیگر که تفریبا به همان مدل می باشد را قرار داده ایم که از آن به عنوان لباس ساقدوش عروس نام برده ایم. برای مثال لباس Jennifer Aniston ، که با دیدن لباسی تقریبا به همان مدل در کنارش کاملا شگفت زده خواهید شد . این لباس ها در همه رنگ می باشند و فکر نکنید چون از آن به عنوان لباس ساقدوش عروس نام برده ایم پس حتما سفید هستند.
 
لباس Amy Adam در مراسم اسکار
امی آدام Amy Adam لباسی اصطلاحا آبشاری که توسط اسکار دی لا Oscar de la طراح معروف لباس بانوان دوخته شده است را به تن کرده است اما در کنار آن همین مدل لباس آبشاری اما کوتاه تر و اسپرت تر به عنوان لباس ساقدوش عروس هم طراحی شده است.
 
لباس Anne Hathaway در مراسم اسکار
آنا هات وی Anne Hathaway لباس صورتی بسیار کمرنگی را به تن کرده است و ووتو Wtoo هم تقریبا همین مدل لباس را اما با پارچه ای پرزرق و برق دارتر به تن کرده است.
 
لباس Charlize Theron در مراسم اسکار
چارلیز ترون Charlize Theron لباسی سفید رنگ و بسیار پر زرق و برق که توسط کریستین دیور Christian Dior طراح معروف لباس و مد بانوان است را به تن کرده است. در حالی که با همین رنگ و مدل لباسی دیگر اما کوتاه و اسپرت تر به عنوان لباس ساقدوش عروسی وجود دارد.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

    لباس Jennifer Aniston در مراسم اسکار
جنیفر آنیستون Jennifer Aniston با لباس قرمز رنگ دنباله داری در مراسم اهدای جایزه اسکار شرکت کرده است. در مقابل به مانند همین لباس اما به رنگ قرمز پر رنگ تر لباسی برای ساقدوش عروس وجود دارد. در حاشیه یقه هر دو  یک نوار سفید رنگ وجود دارد.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  لباس Reese Witherspoon در مراسم اسکار
لباس بسیار کلاسیک و ظریف ریس ویترسپون Reese Witherspoon که کمی دنباله دار و پر زرق و برق می باشد و در کنار او لیلا رز Lela Rose قرار دارد که به مانند یک ساقدوش لباسی به همان رنگ و از جنس ساتن و بسیار ساده به تن کرده است.  

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  لباس Sandra Bullock در مراسم اسکار
ساندرا بولاک Sandra Bullock یک لباس توری سیاه و نقره ای  را به عنوان یک لباس شب در مراسم اهدای جوایز اسکار به تن کرده است و در کنار او واتر Watter همین لباس را با کمی تغییرات در مدل آستین و کمربند به تن کرده است.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  لباس Jennifer Garner در مراسم اسکار
جنیفر گارنر Jennifer Garner لباس شبی بنفش رنگ و از پشت دنباله دار به تن کرده است و در کنار او بریدال Bridal  لباسی که دور تا دور یقه آن نواری توری و زیبا دوخته شده است و پشت آن هم دنباله دارد را به تن کرده است. 

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

   لباس Marion Cotillard در اهدای جوایز SAG
ماریون کوتیلارد Marion Cotillard بازیگر فرانسوی ، لباسی بسیار مدرن را که توسط  دیور Dior طراح معروف لباس و مد بانوان دوخته شده است را به تن کرده است. لباسی به مانند لباس های امپراطوری که بالا تنه ی آن سفید رنگ می باشد و به مانند یک کمربند تا زیر سینه قرار گرفته است و در کنار او همین مدل لباس را با کمی تغییرات در رنگ و گشادی دامن قرار دارد.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

   لباس Viola Davis در اهدای جوایز SAG
ویولا دیویس Viola Davis یک لباس بسیار زرق و برق دار را در مراسم اهدای جوایز SAG  در سال 2013 به تن کرده است . لباسی که روی شانه ی آن یکطرفه است و به رنگ فیروزه ای بسیار جذاب می باشد و در کنار او دسی Dessy  که لباسی در همین مدل و طرح به تن کرده است.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  لباس Zooey Deschanel در اهدای جوایز Emmy
بار دیگر زو دسچانل Zooey Deschanel با لباس شبی بسیار جذاب که در سال 2012 در مراسم اهدای جوایز امی Emmy به تن کرده بود ما را عاشق خود کرد .لباسی بدون یقه  که با پارچه ای بسیار ساده و در رنگی کاملا ملایم دوخته شده بود و با احساسات زنانه کاملا متناسب بود.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

   لباس Julie Bowen در اهدای جوایزEmmy
جولی بوون Julie Bowen بازیگری از یک خانواده مدرن  در سال 2012 در مراسم اهدای جوایز امی Emmy لباسی بسیار ضخیم و به رنگ زرد به تن کرده است . در کنار او آلفرد سونگ Alfred Sung  که یک لباس متناسب برای عروسی در تابستان را به تن کرده است متناسب است.

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  لباس Emily VanCamp در اهدای جوایز Emmy
امیلی ونکمپ Emily VanCamp  لباس ظریفی که پارچه آن بسیار نرم وبه رنگ خاکستری است را به تن کرده است .در کنار او لباسی است که آلفرد آنجلو Alfred Angelo  لباسی تقریبا به همان شکل او به تن کرده است .

 بازیگران هالیوودی,لباس بازیگران هالیوودی

  منبع:seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022