تدوین دو پروژه را انجام می دهم/ نمی‌توان خانه نشین شد اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,خشایار موحدیان
خشایار موحدیان درباره جدیدترین فعالیت‌های خود و وضعیت تدوینگران در روز‌های شیوع کرونا صحبت کرد. 

خشایار موحدیان تدوینگر سینما و تلویزیون درباره جدیدترین فعالیت‌های خود در گفت و گو با  باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: در حال حاضر تدوین مجموعه «خوابزده» به کارگردانی سیروس مقدم را به تنهایی و تدوین سریال «گیل دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی را به همراه الهه ایزدی انجام می دهم.

 

او با اشاره به ویژگی‌های تدوین این پروژه ها بیان کرد: تدوین سریال «گیل دخت» کلاسیک و با ریتم تند متناسب با قصه‌ای تاریخی که در زمان گذشته می‌گذرد، انجام می‌شود و مجموعه «خوابزده» با قصه‌ای در زمان حال، تعداد پلان‌های زیاد و تدوین در جهت قصه خاص خودش پیش می‌رود.

 

او افزود: پخش سریال «خوابزده» در اپلیکیشن خاص خواهد بود و پخش فیزیکی ندارد. در حال حاضر مونتاژ تقریبا به پایان رسیده است و مراحل فنی مانند صداگذاری و رنگ و ... در حال انجام است.

 

این تدوینگر با اشاره به محتوای هرکدام از مجموعه ها اظهار کرد: در «خوابزده» آسیب‌های روحی آدم‌ها نشان داده می‌شود و در «گیل دخت» تصویری از حق خواهی مردم به چشم می‌خورد.

 

موحدیان با بیان وضعیت تدوینگر‌ها در وضعیت کرونایی کشور که تقریبا کارشان رو به تعطیلی رفته است، عنوان کرد: در این روزگار کرونایی استرس خاصی در فضای کار وجود دارد که متاسفانه ممکن است کمی در روند حال و احوال کار تاثیر منفی داشته باشد، با این حال، چون پایان خوش این روزگار مشخص نیست نمی‌توان کار نکرد و خانه نشین شد، چون برای من، خطرناک خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------