سریال محرم تلویزیون با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کند اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,سریال محرم تلویزیون
تهیه کننده «بوم و بانو» با نادرست خواندن خبر توقف تصویربرداری این سریال، در توضیح این مساله گفت: ما برای رساندن پروژه به زمان پخش (ماه محرم) دو گروه کارگردانی گذاشتیم که به دلیل شرایط مالی توان همکاری با گروه دوم را نداریم؛ این بدین معنی نیست که کل پروژه متوقف است. 

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، آرمان زرین‌کوب، تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» درباره مشکلات مالی این پروژه گفته است: متاسفم که می‌گویم ما با مشکلات مالی مواجه هستیم و منکر این نمی‌توان بود اما همچنان در حال تصویربرداری پروژه هستیم و فعلا با همکاری گروه کار می‌کنیم؛ البته تا چه زمانی امکان این نوع فعالیت برای همکارانم هست، نمی‌دانم.

 

«بوم و بانو» همکاری جدید سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده پس از سریال «ستایش» است.

 

مسعود رایگان، بهنام تشکر، مهدی احمدی، دیبا زاهدی، ساغر قناعت و... از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که برای پخش در ایام محرم آماده می‌شود.

 

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی‌آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد ... .

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------