«ماشین من را بران»؛ اثر محبوب منتقدان کن ۲۰۲۱/ «قهرمان» فرهادی امشب اکران می‌شود فیلم سینمایی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
در به‌روزرسانی جدول منتقدان جشنواره کن، فیلم سینمایی «ماشین من را بران» از کشور ژاپن در صدر قرار گرفته است. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اسکرین، فیلم سینمایی «ماشین من را بران» ساخته ریوسوکی هاماگوچی از کشور ژاپن به صدر جدول امتیازات منتقدان کن که توسط اسکرین منتشر می‌شود، رسیده است.

 

فیلم سینمایی «روز پرچم» به کارگردانی شان پن، هم کمترین امتیاز را تاکنون از منتقدان گرفته است.

 

«ماشین من را بران» که از داستانی کوتاه نوشته هاروکی موراکامی اقتباس شده، به طور متوسط از منتقدان امتیاز ۳.۵ را دریافت کرده و از فیلم «آنت» با ۳ امتیاز که صدرنشین قبلی این لیست بود، پیشی گرفته است. کمترین امتیازی که این فیلم دریافت کرده ۳ ستاره (خوب) بوده و بیشتر منتقدان به این فیلم ۴ ستاره (عالی) داده اند.

 

بروزرسانی جدول امتیازات فیلم‌های کن/ «ماشین من را بران» اثر محبوب منتقدان

 

«روز پرچم» با میانگین امتیاز ۱.۱ از ده منتقد و دو امتیاز صفر، بازگشت خوبی برای شان پن به جشنواره کن نبود. البته او نسبت به فیلم قبلی اش به نام «آخرین چهره» که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و امتیاز ۰.۲ دریافت کرد، پیشرفت داشته است. امتیاز ۰.۲ هنوز هم یک رکورد در جشنواره محسوب می‌شود.

 

فیلم «بندتا» با میانگین امتیاز ۲.۷، سومین فیلم جشنواره کن 2021 تا به اینجاست. این فیلم به کارگردانی پل ورهوفن بر اساس داستانی واقعی ساخته شده است. فیلم‌های «محفظه شماره ۶» و «جزیره برگمان» به ترتیب با امتیازهای ۲.۴ و ۲.۲ در میانه این فهرست قرار گرفته اند. «شکستگی» کاترین کورسینی و «سه طبقه» نانی مورتی هم فیلم‌هایی هستند که در قعر جدول دیده می‌شوند.

 

 فیلم سینمایی,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

فیلم‌های این دوره جشنواره کن نسبت به سال ۲۰۱۹ ، عملکرد ضعیف تری داشته اند. ۱۰ فیلم در سال ۲۰۱۹ امتیاز ۲.۵ را به ثبت رسانده بودند و این در حالی است که ۱۲ فیلم دوره فعلی، امتیاز ۲.۱ را به ثبت رسانده اند!

 

«قهرمان» اصغر فرهادی امروز در جشنواره کن اکران خواهد شد و باید دید که واکنش منتقدان به جدیدترین ساخته او چه خواهد بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------