آخرین اخبار اقتصادی


ممنوعیت رمز ارزها در روسیه،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

هشدار بنیانگذار تلگرام درباره ممنوعیت رمزارزها در روسیه

پاول دوروف، مدیرعامل و هم موسس سرویس پیام رسانی تلگرام هشدار داد پیشنهاد ممنوعیت رمزارزها در روسیه می تواند چندین صنعت…

شاخص بورس 27 هزار واحد افت کرد بورس,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت افت ۲۷هزارواحدی مواجه شد. 

به گزارش تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 703میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 729میلیارد تومان در بیش از 465هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 27هزار و 441واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 366هزار و 664واحد قرار گرفت.

 

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های بورس اوراق بهادار تهارن، سایر اشخاص بورس انرژی و بورس کالای ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

 

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 638میلیون ورقه به‌ارزش 20 هزار و 773میلیارد تومان در 223هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 341واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 625واحد قرار گرفت.

 

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های فرابورس ایران، توسعه سامانه نرم افزاری نگین و فرآوری زغالسنگ پرورده طبس امروز بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------