آخرین اخبار سیاست خارجی

مذاکرات برجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

کاخ سفید: مذاکرات برجامی در راستای منافع امنیت ملی‌مان است

سخنگوی کاخ سفید گفت: ما نگرانی‌هایی در رابطه با ایران داریم اما برجام بهترین راه برای رسیدگی به موضوع هسته‌ای ایران است. ما به‌طور کاملا شفاف گفته‌ایم که هدف اصلی ما…

نمایندگان اسرائیل و یمن حین سخنرانی رئیسی در سازمان‌ملل سالن را ترک کردندرئیسی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجید
نماینده اسرائیل در سازمان ملل و رئیس شورای ریاستی یمن حین سخنرانی رئیس جمهور ایران در مجمع عمومی سازمان ملل، سالن را ترک کردند.

به گزارش عصرایران به نقل از آناتولی، "گیلاد اردان" نماینده اسرائیل در سازمان ملل و رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاستی یمن در اعتراض به ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران که در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد، سالن را ترک کردند.

 

اردان سفیر اسرائیل در واکنش به سخنان رئیس جمهور ایران درباره هولوکاست در حالی که عکس مادربزرگش را که از هولوکاست جان سالم به در برده بود، در دست داشت، سالن مجمع عمومی را ترک کرد.

 

ابراهیم رئیسی روز دوشنبه در مصاحبه با شبکه آمریکایی «سی بی اس» در خصوص هولوکاست گفته بود: مسائل تاریخی باید توسط محققان و تاریخ شناسان مورد بررسی و کنکاش قرار بگیرد.

 

رشاد العلیمی، رئیس شورای ریاستی یمن به همراه هیئتی از این کشور در واکنش به حمایت رئیس جمهور ایران از  حوثی ها حین سخنرانی رئیسی، سالن را ترک کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------