آخرین اخبار سیاست خارجی


کاخ سفید ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره ایران رایزنی کردند

کاخ سفید در بیانیه ای از رایزنی مشاور امنیت ملی آمریکا با همتای صهیونیست خود درباره موضوعات دارای اهمیت مشترک از جمله برنامه هسته ای ایران خبر داد. به گزارش مهر به نقل…

یوسی کوهن: اگر آمریکا از عراق خارج شود، ایران آن را تصرف خواهد کردیوسی کوهن،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
رئیس سابق موساد در ادعایی، ایران را به ایجاد بی‌ثباتی در منطقه متهم کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از جروزالم پست، یوسی کوهن، رئیس سابق موساد در اولین سخنرانی خود پس از اتمام دوره ریاست خود در اول ژوئن، دیشب (دوشنبه) در طی اظهاراتی درباره برخورد غربی‌ها با مسئله هسته‌ای ایران ابراز نگرانی کرده و مدعی شد: «غرب در مورد مسئله هسته‌ای ایران که باعث بی ثباتی در خاورمیانه شده است، با نرمی برخورد می‌کند.»

 

یوسی کوهن همچنین ادعا کرد: «ما باید با ایران سرسخت و مصمم باشیم. باید به ایران اعلام کنیم که اقدامات آن غیرقابل قبول است. این روند اصلی استراتژیک ما است.»

 

رئیس سابق موساد در ادامه اتهامات خود به ایران افزود: «اگر آمریکا عراق را ترک کند، ایران آن را تصرف خواهد کرد. موشک‌هایی که در عملیات «نگهبان دیوارها» از سمت نیرو‌های مقاومت پرتاب شد، تا حد زیادی از طرف ایران تامین شده بود.»

 

او همچنین در مورد سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان مدعی شد: «هنوز مشخص نیست که او دچار کرونا شده است یا خیر، اما می‌دانیم که مشکلی برای او پیش آمده است و ما در تلاش هستیم این موضوع را روشن کنیم.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------