آخرین اخبار سیاست خارجی


پوتین و رئیسی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

پوتین به رئیسی: ایران عضو سازمان شانگهای نیست؛ عضو ناظر است!

دیده بان ایران نوشت: ۲۶ شهریور ماه گذشته بود که رسانه های رسمی و دولتی با انتشار خبر پیوستن ایران به سازمان شانگهای از موفقیت مهم دولت جدید ابراهیم رئیسی خبر دادند. به…

آمریکا: ایران ملاک‌های حداقلی در مقابله با قاچاق انسان را رعایت نمی کندآمریکا و ایران،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
دولت ایالات متحده بار دیگر نام ایران و کشورهایی همچون روسیه و کره شمالی را در فهرست بدترین کشورها در عرصه مبارزه با قاچاق انسان قرار داد.

به گزارش مهر به نقل از یونهاپ، دولت ایالات متحده آمریکا روز پنج شنبه در گزارش سالانه خود بار دیگر نام ایران را در پایین‌ترین سطح از لحاظ مقابله با معضل قاچاق انسان قرار داد.

 

طبق این گزارش موسوم به «گزارش قاچاق انسان»، ایران و کره شمالی به همراه ده کشور دیگر به برخورداری از «رویه یا الگویی» که برای مقابله با قاچاق انسان کافی و مناسب نیست، متهم شدند.

 

در این گزارش آمده است: «گزارش قاچاق انسان سال ۲۰۲۱ شامل نام یازده کشور ذیل به همراه رویه یا الگوی مستندی از قاچاق انسان، نیروی کار اجباری در بخش‌های خدمات درمانی و سایر بخش‌های وابسته به دولت، بردگی جنسی در اردوگاه‌های دولتی، و استخدام یا اشتغال کودکان سرباز است».

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------