آخرین اخبار سیاست خارجی


کره‌جنوبی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

درخواست نماینده مجلس برای بلوکه کردن دارایی‌های کره‌جنوبی در ایران

نماینده بروجرد در مجلس گفت:‌ کره‌جنوبی باید بداند که ضربتی زده و باید ضربتی نوش کند و در ایران باید دارایی‌های این کشور در اقدامی متقابل بلوکه شود. به گزارش فارس، عباس…

ارزیابی معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از نشست وین/ واکنش اسرائیل به نزدیک شدن به احیای توافق میان ایران آمریکا نشست کمیسیون مشترک برجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نشست کمیسیون مشترک برجام را مثبت ارزیابی کرد. 

 به گزارش ایلنا، انریکه مورا در توییتی نوشت: پیشرفت‌هایی طی دو هفته گذشته انجام شده اما تلاش بسیار سخت‌تری لازم است. سومین گروه خبره کارشناسی برای رسیدگی به مسائل توالی ایجاد شد. من همچنان فکر می‌کنم که دیپلماسی تنها راه پیش روی برجام برای مقابله با چالش‌های مداوم است .

 

 اسرائیل خواستار اعطای اختیارات بیشتر به بازرسان آژانس در مورد ایران شد

 

به گزارش ایلنا به نقل از اسرائیل نشنال نیوز؛ برخی منابع مطلع اعلام کردند اسرائیل با توجه به نزدیک شدن به احیای توافق میان ایران آمریکا، از ایالات متحده آمریکا خواسته است اختیارات بیشتری برای بازرسان برای  نظارت از تاسیسات هسته‌ای ایران در توافق با ایران  قرار داده شود.

 

 اولیانوف:سیاست فشار حداکثری شکست خورده است

 نشست کمیسیون مشترک برجام ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

میخائیل اولیانوف در توییتی نوشت: چرا همه کشورها از احیای برجام حمایت می‌کنند؟ چون برجام یک عامل  کلیدی در ساختار  عدم اشاعه است. این توافق اگر احیا شود، می‌تواند در زمینه تایید صلح آمیز بودن  برنامه هسته‌ای ایران از طریق راستی‌آزمایی های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تضمین‌هایی ارائه دهد.

 

وی افزود : برخی از افراد با احیای برجام مخالف هستند اما آیا جایگزینی برای آن وجود دارد؟ نه . سیاست فشار حداکثری شکست خورده و باعث گسترش برنامه هسته‌ای ایران شده است. این یک واقعیت است. آیا کسی خواهان توسعه فعالیت های هسته ای ایران است؟

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------