آخرین اخبار سیاست خارجی


مذاکرات وین,اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

فرانسه: اختلافات مهمی بر سر راه احیای برجام باقی مانده است

وزارت خارجه فرانسه اعلام کرد که اختلافات مهمی همچنان در مسیر احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ باقی مانده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، اگنس واندر مول، سخنگوی وزارت خارجه…

آنتونی بلینکن: حتی در صورت دستیابی به توافق هسته‌ای، به اعمال فشار علیه ایران ادامه می‌دهیم آنتونی بلینکن,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
وزیر خارجه آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره سیاست‌های منطقه‌ای ایران، گفت که حتی در صورت دستیابی به توافق هسته‌ای، واشنگتن به اعمال فشار علیه ایران در سایر حوزه‌ها ادامه می‌دهد. 

به گزارش ایلنا، «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا با تکرار برخی ادعاهای بی‌اساس درباره سیاست‌های منطقه‌ای ایران، گفت که حتی در صورت دستیابی به توافق هسته‌ای، واشنگتن به اعمال فشار علیه ایران در سایر حوزه‌ها ادامه می‌دهد.

 

وی با تکرار برخی یاوه‌گویی‌ها، ایران را به انجام فعالیت‌های تنش‌زا در منطقه، از جمله حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر متهم کرده و گفت که فعالیت‌های هسته‌ای این کشور نگرانی‌های عمیقی را در سطح بین‌المللی ایجاد کرده است.

 

بلینکن در ادامه گفت که به صراحت اعلام کرده‌ایم که به انجام اقدام‌های لازم علیه فعالیت‌های ایران در حوزه‌هایی که از نظر ما تهدید به شمار می‌روند، ادامه می‌دهیم.

 

وی همچنین مدعی شد که آغاز غنی‌سازی ۶۰ درصدی توسط ایران، اقدامی تحریک‌آمیز بوده و جدیت ایران در مذاکرات هسته‌ای را زیر سوال می‌برد.

 

  

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی