۲ کشته و ۸ زخمی در پی نزاع در شهرستان کوهرنگ/ ۳ مجرم دستگیر شدندنزاع در شهرستان کوهرنگ،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
در پی نزاع و درگیری در شهرستان کوهرنگ ۸ نفر زخمی و ۲ نفر کشته شدند که به گفته فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری تاکنون ۳ نفر از عوامل این نزاع و درگیری دستگیر شدند.

محمد رئیسی وانانی، دادستان شهرستان کوهرنگ در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: ماجرای درگیری در منطقه بیرگان شهرستان کوهرنگ به دلیل اختلافات ملکی بوده است.

 

وی با بیان اینکه طرفین روی زمین حاضر بودند که در همان محل درگیر شدند، افزود: تعداد متهمان زیاد است که  تعدادی از آن‌ها دستگیر شده و تعدادی هنوز دستگیر نشدند.

 

رئیسی وانانی تاکید کرد: دو نفر در این درگیری کشته شده که به اشتباه در اخبار سه نفر عنوان شد اما این‌گونه نیست و نفر سوم در کما بوده که اکنون حال او رو به بهبودی است. حدود هفت تا هشت نفر نیز زخمی شدند و تحقیقات آگاهی ادامه دارد تا تمام متهمان دستگیر شوند.

 

دادستان شهرستان کوهرنگ بیان داشت: طرفین دعوا قبل از این درگیری هیچ پرونده‌ای در خصوص این زمین در دادگستری نداشتند و به یکباره درگیر شدند.

 

3 نفر از عوامل نزاع و درگیری در شهرستان کوهرنگ دستگیر شدند  

 

سردار منوچهر امان اللهی، فرمانده انتظامی استان در این باره اظهار داشت: در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع درگیری در منطقه بیرگان ‌شهرستان کوهرنگ سریعا کارآگاهان پلیس آگاهی استان به همراه ماموران انتظامی شهرستان کوهرنگ به محل حادثه اعزام که مشخص شد بر اثر استفاده از سلاح گرم در پی وقوع اختلافات ملکی تعداد سه نفر کشته و سه نفر زخمی شدند.

 

وی عنوان کرد: پیرو خبر نزاع ‌و درگیری‌ملکی‌در شهرستان کوهرنگ منطقه بیرگان، با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان کوهرنگ تعداد سه نفر از عوامل نزاع دستگیر شدند که دو نفر از آنان در کمتر از 12 ساعت در یکی از استان‌های همجوار شناسائی و دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند و تحقیقات پلیس در این خصوص برای دستگیر دیگر عوامل ادامه دارد، که به محض حصول نتیجه اعلام می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی