مادر بوشهری با طناب توسط فرزندش خفه شد/ آتش زدن جنازه توسط پسر ناخلففرمانده انتظامی استان بوشهر از قتل مادری به دست فرزندش خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار خلیل واعظی گفت: ساعت ۱۹ شب ۲۶ فروردین مفقودی یک زن ساکن شهر بوشهر، به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش و 2 ساعت پس از آن جسد سوخته یک خانم در محور "عالیشهر بنه گز"، توسط رهگذران پیدا می شود.

 

سردار واعظی در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از تطبیق مشخصات فرد مفقودی و جسد پیدا شده، تیم ویژ‌ه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت تخصصی این موضوع را رسیدگی کردند.

 

وی افزود: پس از بررسی‌های فنی و میدانی و سرنخ‌های موجود، کارآگاهان پلیس وقوع قتل خانوادگی را احتمال دادند.

 

سردار واعظی تصریح کرد: ماموران مجرب پلیس آگاهی با رصد اطلاعاتی، فرزند ۱۹ ساله مقتول که متواری شده بود را در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

این مقام پلیس خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه ارتکاب قتل را منکر ولی پس از مواجهه با مدارک، دلایل و شواهد دقیق و علمی به ناچار، لب به سخن گشود.

 

سردار خلیل واعظی گفت: متهم در ادامه اظهارات خود عنوان کرد به دلیل اختلافات مالی همیشه با مادرش درگیری داشته و روز قتل نیز نزاع و مشاجره لفظی با وی پیدا کرده و در حال عصبانیت با طناب، مادر خود را خفه و در فرصت مناسب جسدش را با خودرو از منزل خارج و در محور عالیشهر "بنه گز" اقدام به آتش زدن آن کرده تا قابل شناسایی نباشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------