آخرین اخبار حوادث

Default Image

قتــــــــــل در بـاغ قرچک به خاطر حسادت

مرد جوان وقتی زن مورد علاقه‌اش را در میهمانی مردی غریبه دید با شلیک گلوله میزبان را به قتل رساند و پای میز محاکمه ایستاد. به…

زنی برای گرفتن وام با جسد ضامن به بانک رفتاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
زن برزیلی که برای دریافت وام 2500پوندی، با جسد عمویش راهی بانک شده بود، دستگیر شد.

به گزارش همشهری به نقل از میرر، روز سه‌شنبه اریکا دسوزا ویرا نونس به همراه عمویش راهی بانکی در ریودوژانیرو شد تا وام بگیرد. قرار بود عمویش به‌عنوان ضامن در بانک حضور یابد و چند سند را امضا کند. ویرا به سراغ عموی 65ساله‌اش رفت تا همراه او به بانک برود اما قبل از اینکه از خانه خارج شوند، متوجه شد که عمویش جانش را از دست داده است.

 

زن جوان اما برای اینکه بتواند وام را بگیرد، تصمیم گرفت   عمویش را به بانک ببرد و با صحنه‌سازی‌ کارمند بانک را فریب دهد. اریکا با خونسردی جسد عمویش را داخل ویلچر گذاشت و درحالی‌که وانمود می‌‌کرد او زنده است به بانک و نزد باجه مورد نظر رفت و ازکارمند بانک خواست فرم درخواست وام را به او بدهد. او با دستش سر عمویش را بالا نگه داشت و به او گفت که باید سندی را امضا کند.

 

این اقدام از چشم کارمند بانک دور نماند و به زن جوان مشکوک شد و گفت: «به‌نظر می‌رسد حال این آقا خوب نیست و فکر نمی‌کنم این کار قانونی باشد.». کارمند بانک در ادامه به عموی اریکا گفت که اگر حالتان خوب نیست، باید به بیمارستان بروید اما هیچ واکنشی دریافت نکرد. اریکا بدون توجه به کارمند بانک خودکار را در بین انگشتان عمویش قرار داد و از او خواست سندهای بانکی را امضا کند. کارمند بانک اما ماجرا را به مسئولان بانک اطلاع داد و آنها نیز پلیس را خبر کردند.

 

با حضور پلیس در بانک معلوم شد که پیرمرد قبل از نشستن در ویلچر از دنیا رفته است. در بررسی  دوربین‌های نظارتی هم مشخص شد که اریکا مرد را طوری روی ویلچر نشانده که مشخص نشود از دنیا رفته است و در برخورد با او طوری رفتار می‌کرد که گویا او زنده است و جواب می‌دهد. نتایج آزمایش‌هاي پس از مرگ برای تعیین علت اصلی مرگ عموی 65ساله هنوز اعلام نشده است.  اریکا که مدعی است عمویش بر اثر مرگ طبیعی از دنیا رفته، در حال حاضر در زندان به سر می‌برد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------