آخرین اخبار حوادث

ریزش یک سوله در فرودگاه امام،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

ریزش یک سوله در فرودگاه امام/ ۱۳ کارگر مصدوم شدند

مدیرعامل هلال احمر استان تهران از ریزش یک سوله در حال ساخت در فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: ۱۳ کارگر مصدوم شدند.…

سارقان مسلح نگهبان کارخانه را کشتنددستگیرشدگان که 4 نفر هستند به 14 فقره سرقت مسلحانه در تهران و حومه و شهرهای مختلف اعتراف کردند. 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و دستگیری باند 4 نفره سارقان مسلح شرکت‌ها،‌کارخانجات و گاراژها خبر داد .

 

به گزارش فارس، سرهنگ کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی تصریح کرد: آذرماه سال جاری در محدوده چهارراه ولی‌عصر 4 سارق ولیعصر وارد گاراژی شده و با بستن دست و پای نگهبان، اقدام به سرقت یک دستگاه موتورسیکلت و 4 دستگاه خودرو می‌کنند.

 

وی گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه سارقان را در شهرهای مختلف شناسایی کرده و با دستور قضایی در چند روز گذشته در چند مرحله اقدام به دستگیری اعضای این باند سرقت مسلحانه می‌کنند.

 

سرهنگ کارآگاه ولی‌پور گودرزی اعلام کرد: دستگیرشدگان که 4 نفر هستند به 14 فقره سرقت مسلحانه در تهران و حومه و شهرهای مختلف اعتراف کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت به سرقت منجر به قتل این باند سارقان اشاره و تصریح کرد: این باند در سرقتی در رباط‌کریم در مواجهه با نگهبان کارخانه و مقاومت وی اقدام به تیراندازی کرده و موجب قتل وی می‌شوند که به این قتل نیز اعتراف کردند.

 

وی با بیان این مطلب که سارقان سابقه‌دار بوده‌اند، خاطرنشان کرد: متهمان با قرار  بازداشت موقت تحویل اداره یکم پلیس آگاهی پایتخت شدند.

 

سرهنگ گودرزی تعداد سلاح کشف‌شده از این باند 4 نفره سرقت مسلحانه از کارخانجات،‌شرکت‌ها و گاراژها را یک قبضه کلاشینکف و دو قبضه کلت کمری اعلام کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023