ردپای زن همسایه در قتل پیرمردهمزمان با مرگ پیرمرد 82 ساله در بیمارستان، همسر، پسرخوانده و زن همسایه اش به اتهام قتل بازداشت شدند. به‌گزارش خبرنگار «ایران»، شامگاه 23 آذر امسال مرد جوانی که برای خرید از خانه خارج شده بود با دیدن پیکر خونین و نیمه جان پیرمرد همسایه با عجله وی را به بیمارستان رساند. 

با اطلاع موضوع به دختر پیرمرد وی به بیمارستان آمده و موضوع زخمی شدن پدرش را به پلیس خبر داد. وی گفت: پدرم چندی قبل برای سومین بار با زنی میانسال ازدواج کرد این زن یک پسر جوان دارد و با پدرم در یک خانه زندگی می‌کنند اما آنها با هم اختلاف داشتند ممکن است مجروح کردن پدرم کار آنها باشد.در حالی که تحقیقات در این باره از همسر سوم و ناپسری پیرمرد ادامه داشت آنها مدعی شدند وی در خانه خودزنی کرده است اما آثار خون و به هم ریختگی در خانه نشان از یک درگیری شدید می‌داد. در ادامه بررسی‌ها سرانجام روز 30 آذر پیرمرد در بیمارستان جان باخت.

 

در حالی که همسر و ناپسری وی بازداشت بودند پسر جوان به بازپرس شعبانی از شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران گفت: زن همسایه طبقه بالا و مادرم با همدستی یکدیگر فردی را اجیر کرده‌اند و پدر خوانده‌ام را کشتند.وی در ادامه گفت: این زن یک سگ داشت که خیلی سرو صدا‌ و مزاحمت ایجاد می‌کرد و ناپدری‌ام بشدت شاکی بود از طرفی کف آشپزخانه آنها نیز چکه می‌کرد و از سقف خانه ما آب می‌چکید که این موضوع هم بر اختلاف آنها دامن زد. کار به شکایت رسید و پرونده‌ای هم الان در شورای حل اختلاف دارند.

 از آنجا که مادرم نیز با شوهرش به خاطر اختلاف سنی و اخلاق تندش مشکل داشت فکر کنم مادرم با همدستی زن همسایه نقشه قتل او را کشیده باشد.

 

در ادامه همسر مقتول در حالی که منکر ارتکاب قتل بود گفت: من شوهرم را نکشتم زن همسایه او را کشته است چون با هم اختلاف داشتند و شوهرم خیلی به او اعتراض می‌کرد و از وی شکایت کرده بود.بدین ترتیب زن همسایه نیز بازداشت شد اما وی نیز منکر قتل پیرمرد شد و در حالی که قتل را به گردن همسر و ناپسری مقتول می‌انداخت گفت: این مادر و پسر عامل قتل پیرمرد هستند. من با او مشکل داشتم اما اختلافمان به حدی نبود که بخواهم او را بکشم.بدین ترتیب هر سه متهم بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

 

 

 ایران  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی