تصاویری از کشف جسد سوخته مرد جوان در پراید/ رازگشایی از جسد سوخته کلید خوردجسد سوخته مردی جوان در صندلی عقب یک خودروی پراید که دچار حریق شده بود، درتهران کشف شد. 

 ساعت 4:45 بامداد امروز ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران پس از دریافت خبر آتش گرفتن یک دستگاه خودروی سواری، بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه 37 به همراه تیم نجات دو را به محل حادثه در شهرک مسعودیه، خیابان شهید قدیانی، کوچه موسویان اعزام کرد.

 

حمیدرضا حسین ریکا؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید که شب گذشته در کوچه پارک شده بود، به دلیل نامعلومی آتش گرفته و دقایقی بعد کاملاً شعله‌ور شده بود.

 

وی تصریح کرد: تا رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه، همسایگان با استفاده از آب موجود در منازل خود مشغول خاموش کردن آتش‌سوزی شدند که تا حد زیادی نیز موفق به خاموش کردن آتش‌سوزی این خودرو شده بودند.

 

این فرمانده آتش‌نشانی ادامه داد: آتش‌نشانان به محض حضور در محل حادثه بلافاصله با استفاده از چند دستگاه خاموش‌کننده، آتش باقی‌مانده در این خودرو را نیز خاموش کرده و در ادامه نیز با توجه به اعلام همسایگان مبنی بر وجود یک نفر داخل این وسیله‌نقلیه، مشغول بررسی خودرو شدند.

 

ریکا خاطرنشان کرد: پس از تخلیه کامل دود از داخل خودروی سواری، مشخص شد شخص مجهول‌الهویه‌ای با میانگین سنی بین 20 تا 25 سال در قسمت صندلی عقب خودرو به طرز دلخراشی کاملاً سوخته بود که پس از انجام معاینات لازم توسط عوامل اورژانس متأسفانه مرگ وی توسط تأیید شد.

 

وی بیان کرد: آتش‌نشانان تا رسیدن عوامل انتظامی در محل حادثه، به ایمن کردن کامل محل آتش‌سوزی پرداختند که پس از حضور عوامل کلانتری مسعودیه در محل، پیکر سوخته این مرد جوان در اختیار آنها قرار گرفت.

 

به گفته این فرمانده آتش‌نشانی، جسد این مرد به منظور بررسی علت مرگ و نیز شناسایی هویت بلافاصله توسط عوامل انتظامی به پزشکی قانونی انتقال پیدا کرد.---

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ دلایل وقوع آتش‌سوزی در این خودروی سواری توسط کارشناسان آتش‌نشانی منطقه در دست بررسی است.

 

  ایران  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی