قتل کارگر مبل سازی برای ۱۰۰ هزار توماندزدان موتورسوار وقتی با مقاومت دوکارگر جوان مواجه شدند یکی از آنها را مجروح و دیگری را که در حال فرار بود با چاقو به قتل رساندند.

  به گزارش ایران ، ساعت ۶:۳۰ پنجشنبه ۲ مرداد مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل مرد جوانی و مجروح شدن دوستش در خیابان دولتخواه منطقه مرتضی گرد خبر دادند.

 

با اعلام این خبر بازپرس ساسان غلامی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. با حضور در محل آنها با جسد خونین پسر جوانی و در چند قدمی او دوستش که او نیز مجروح شده بود و روی زمین افتاده بود مواجه شدند.

 

مرد مجروح در تحقیقات گفت: من و ایمان کارگر مبل‌سازی هستیم. در حال بازگشت به خانه بودیم که موتورسواری دو ترک به سمت ما آمد. آنها با تهدید چاقو از ما خواستند که هر چه پول و وسایل با ارزش داریم در اختیارشان قرار دهیم. اما من و ایمان مقاومت کردیم و موتورسواران با چاقو به من حمله کرده و مرا مجروح کردند.

او ادامه داد: با مشاهده این صحنه ایمان پا به فرار گذاشت تا بتواند از کسی کمک بگیرد اما سارقان او را تعقیب کرده و باهم درگیر شدند. لحظاتی طول نکشید که ایمان با ضربه چاقوی موتورسواران روی زمین افتاد و سارقان هم پا به فرار گذاشتند. من بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتم و موضوع را گزارش کردم. من و ایمان ۱۰۰ هزار تومان بیشتر به همراه نداشتیم و دوستم قربانی این پول شد.

 

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال مقتول به پزشکی قانونی و دستور انتقال دوست ایمان به بیمارستان برای درمان را صادر کرد. همچنین بازپرس جنایی دستور شناسایی هویت متهمان و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی