جنایت خیابانی بر سر ۲۰هزار تومان پولپسر 18 ساله كه نتوانسته بود 20 هزار تومان پولی كه به مرد معتاد داده بود را پس بگیرد با او درگیر شد و وی را به قتل رساند.

عصر هجدهم شهریور امسال یكی از ماموران كلانتری باغ فیض با رحیم دشتبان، بازپرس كشیك قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و از قتل مرد میانسالی كه جسدش در یكی از محله‌های غرب تهران افتاده بود، خبر داد. بازپرس جنایی و تیم پلیس آگاهی در محل حاضر شدند.

 

جسد در خیابان افتاده و شواهد نشان می‌‌داد كه او با ضربه چاقو به قتل رسیده است‌. مرد جوانی كه شاهد این جنایت بود به پلیس گفت: سمت خانه‌ام بازمی‌گشتم كه این مرد زخمی را در خیابان دیدم او فقط یك جمله به من گفت كه پسر جوان افغان وی را با چاقو زده و با دستش گاری آن پسر را كه 100 متر پایین‌تر بود نشانم داد، چند قدمی برداشت و افتاد. سریع به اورژانس زنگ زدم، امدادگران آمدند، اما تلاش آنها بی‌نتیجه ماند و فوت كرد. ماموران مطمئن شده بودند متهم باید زباله‌گرد و ضایعات جمع‌كن باشد اطراف را جست‌و‌جو كردند كه معلوم شد در این محل 10 زباله‌گرد رفت و آمد دارند. آنها تحت تعقیب قرار گرفتند و 9 نفرشان در چهاردانگه شناسایی و بازداشت شدند.

 

در تحقیقات از آنها معلوم شد در ماجرا قتل نقشی نداشتند و آزاد شدند، اما هنوز پلیس آخرین زباله جمع‌كن كه پسر 18 ساله افغان است را پیدا نكرده بود. در جست‌وجوی او بودند تا این‌كه مخفیگاه وی در همان چهاردانگه به دست آمد و متهم بعد از پنج ساعت بازداشت و برای تحقیقات به پلیس آگاهی تهران منتقل شد. او منكر جنایت بود تا این‌كه بعد از سكوت چندروزه به قتل مرد ایرانی اعترف كرد و گفت: من و مقتول معتاد بودیم.

 

مدتی بود با هم دوست شدیم. یك هفته قبل 20 هزارتومان به او دادم تا برایم شیشه بخرد كه مواد نخرید و پولم را هم پس نداد. عصر آن روز با هم درگیرشده و با چاقو او را زخمی كرده و با جا گذاشتن گاری‌ام فرار كردم و فكر نمی‌كردم كه او بمیرد و من قاتل شوم. متهم با دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شد.

 

 جام جم 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی