ماجرای سرقت های یک نجارسارقی که ضبط خودرو‌های ۲۰۶ پارک شده را می دزدید، توسط پلیس پیشگیری دستگیر شد. 

سعید ۳۷ ساله، به اتهام سرقت ضبط خودرو‌های پژوه ۲۰۶ دستگیر شده است، این سارق در گفت‌وگو با میزان گفت: من فقط سراغ ۲۰۶‌ها می‌روم، چون درهایشان راحت باز می‌شود و سرقت ضبط هایشان راحت تر است.

 

وی درباره نحوه باز کردن در‌های خودرو‌ها افزود: قلق خاصی دارد، انقدر در را می‌کشم تا دستم وارد خودرو شود، سپس با دست قفل را باز می‌کنم به همین راحتی.

 

این سارق ادامه داد: من برای سرقت به خیابان‌های بالای شهر می‌رفتم و دلم نمیخواست از کسانی که از من شرایط بدتر ی دارند، دزدی کنم. البته الان ۲۰۶ گران شده و هر کسی ۲۰۶ دارد زندگی اش مثل من نیست با این حال فقط سراغ پولدار‌ها می‌رفتم.

 

سعید بیان کرد: من همیشه دم صبح به دزدی می‌رفتم، زمانی که هوا گرم و میش است و هنوز صبح نشده است. زیرا در این شرایط خیابان‌ها بسیار خلوت هستند و مردمی که شب هم بیرون بوده اند، دیگر تا صبح به خانه هایشان رسیده اند و حوصله چک کردن خودرو‌های خود را که در خیابان‌ها پارک کرده اند، ندارند.

 

این متهم با بیان اینکه به صورت تفننی به دزدی می‌رفته است، گفت: من نجارم و حرفه اصلیم دزدی نیست، اما بعضی وقتا به دزدی می‌رفتم و با فروش ضبط‌ها پول خوبی گیرم می‌آمد.

 

وی درباره سایر سوابق خود افزود: قبلا زندانی شدم و جرم مواد مخدر بود نه دزدی. چون من ۲۰ سال هروئین مصرف می‌کردم و امروز پاک پاکم.

 

سعید که پدر یک دختر بچه ۵ ساله است، ادامه داد: همسرم نمی‌داند من دزدی می‌کنم و از اینکه درآمدم خوب است، خوشحال بود، اما حالا می‌داند من گرفتار قانون شدم و قرار نیست به زودی به خانه برگردم.

 

این سارق که تاکنون ۲ شاکی خصوصی دارد به مراجع قضایی تحویل داده شد.  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------