قتل زن ایرانی به دست شوهرش در کانادازن ایرانی به نام زلیخا بختیار (بهمنی) با ضربات چاقوی همسرش،" آریوبرزن بختیار" در کانادا به قتل رسید. 

پلیس مونترال در جستجوی خانواده‌ی مقتول یا وابستگان او از مرکز اسلامی ایرانیان مونترال درخواست کمک کرده است اگر اطلاعی از اقوام و نزدیکان مقتول دارند، با مرکز اسلامی ایرانیان مونترال یا پلیس تماس بگیرند.

 

آریوبرزن بختیار توسط پلیس دستگیر شده و در بازداشت به سر می‌برد. این زوج صاحب دو فرزند کوچک بوده‌اند.گزارش های رسیده حاکی است  این یازدهمین همسرکشی در استان کبک طی چهار ماه اخیر بوده است.

 

ماجرای قتل زلیخا بختیار (بهمنی) به دست همسرش که نیمه‌شب و در پی یک مشاجره و دعوای خانگی حادث شده، ایرانیان مونترال را در شوک فرو برد.

 

زن و شوهری حدوداً ۳۵ ساله که همسایه‌ها، آنها را انسان‌هایی معقول و موجه توصیف کرده‌اند، اما یک مشاجره‌ی خانوادگی احتمالا طولانی‌مدت، یک لحظه عصبانیت و حادثه‌ای که زندگی آنها و دو فرزندشان را برای همیشه تغییر داده است. مشاهدات عینی همسایه‌ها از پشیمانی فوری "آریوبرزن بختیار" حکایت دارد که حالا در حالی پشت میله‌های زندان منتظر روز دادگاه خود نشسته که فرزندان یتیم شده‌اش توسط پلیس به مرکز حمایت از کودکان سپرده شده‌اند

 

ایران  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------