شکارچی دختران فراری جنون نداردسعید، شکارچی دختران فراری که متهم است2 دختر را در خانه‌اش زندانی کرده و دختر دیگری را به قتل رسانده است، جنون ندارد. 

به گزارش همشهری، رسیدگی به پرونده خانه وحشت که در آن جسد دختری پیدا شده و 2دختر فراری نیز پس از مدت‌ها زندانی بودن در آنجا نجات یافته‌اند در دادسرای جنایی تهران در حال رسیدگی است. به دستور قاضی محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، متهم اصلی پرونده به نام سعید که به شکارچی دختران فراری معروف شده به همراه خواهرش برای بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل شدند. دیروز پزشکی قانونی نظر تخصصی خود را درباره آنها اعلام کرد. بر اساس این نظریه، سعید و خواهرش جنون ندارند. اگرچه سعید اختلال شخصیتی دارد، اما دچار جنونی که باعث از بین رفتن قوه تمییز و تشخیص او شود، نیست. او مانند یک انسان عادی و سالم کنترل کامل بر رفتار و اعمالش داشته و قانون با وی مانند شخص سالم برخورد خواهد کرد.

 

 حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث

اظهارت جدید نجات‌یافتگان

صبح دیروز همچنین دو دختر نجات یافته از خانه وحشت برای ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.دختری که 8 ماه داخل کمد زندانی بود مدعی شد که احتمالا باردار است.

 

وی که همچنان از بازگو کردن وقایع زندگی در خانه وحشت هراس دارد با تکرار حرف‌های قبلی خود مبنی بر اینکه ماه‌ها پیش قصد رفتن به ترکیه را داشته اما در میدان راه‌آهن فریب سعید را خورده و در خانه او زندانی شده است، ادامه داد: سعید از همان شب اولی که قدم در خانه‌اش گذاشتم با تهدید و زور به من تعرض و داخل کمد زندانی‌ام کرد. او خودش را مامور پلیس معرفی می‌کرد و با همین ترفند دختران فراری را فریب می‌داد. از وقتی سعید یکی از دختران فراری را به قتل رساند، جسدش را در نزدیکی من نگهداری می‌کرد که بوی تعفن ناشی از آن وحشت به جانم انداخته بود و هر شب کابوس می‌دیدم.

 

وی ادامه داد: سعید مدعی بود که مقتول را برای کار به جزیره کیش فرستاده است، اما می دانستم دروغ می گوید و او را به قتل رسانده و جسدش را در نزدیکی کمد و جایی که من زندانی بودم نگهداری می‌کند.

 

بر اساس این گزارش، با اظهارات جدید این دختر، بازپرس جنایی وی را برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی فرستاده تا در صورت تایید بارداری‌اش، دستور سقط جنین صادر شود.

 

راز کارت ملی

تیم جنایی در خانه وحشت چند کارت شناسایی و یک کارت ملی که متعلق به دختران و زنان ناشناس بود کشف کرد که تحقیقات برای شناسایی صاحبان آنها از همان زمان شروع شد. با شناسایی صاحب کارت ملی و احضار او به دادسرا مشخص شد که این زن در نزدیکی خانه سعید زندگی می‌کرده است. او مدعی شد که 6 ماه قبل برای خرید از خانه خارج شده و کارت ملی‌اش را گم کرده و احتمالا سعید آن را پیدا کرده و به خانه‌اش برده است.

 

از سوی دیگر متهم اصلی پرونده درباره کشف شناسنامه‌های دیگر در خانه‌ وحشت مدعی شد که همه این مدارک متعلق به زنان معتادی بوده که به عنوان مسافر به مسافرخانه ای که او در آنجا مشغول به کار بوده مراجعه می‌کردند و مدارکشان را گرو می‌گذاشتند. وی در ادامه گفته است: آنها معتاد بودند و من برایشان مواد می‌خریدم و آنها هم مدارکشان را پیش من گرو می‌گذاشتند تا پس از پرداخت پول مواد به آنها تحویل بدهم، اما آنها زمانی که مسافرخانه را ترک می کردند فراموش می کردند که مدارکشان را از من پس بگیرند و من هم آنها را به خانه‌ام می‌آوردم. با این حال دستور شناسایی صاحب مدارک شناسایی و تحقیق از آنها برای کشف جزئیات بیشتر ادامه دارد.

 

در ادامه بررسی‌ها درباره پرونده قبلی سعید نیز جزئیات بیشتری فاش و مشخص شد که متهم در سال 93 یک دختر فراری را با فریب و تهدید به خانه وحشت برده اما دختر جوان پس از چند روز قصد داشته آنجا را ترک کند که متهم با او درگیر شده است. سعید دختر جوان را هل داده و باعث شده بود که وی بر اثر برخورد سرش با زمین به قتل برسد.

 

در آن زمان، وقتی ماموران قدم در خانه وحشت گذاشتند، متوجه شدند یک دختر فراری دیگر نیز در آنجا حضور دارد. او که شاهد ماجرا بود گفت که سعید عمدا دختر دیگر را که قصد فرار داشته هل داده و موجب مرگ وی شده است. دادسرای جنایی نیز برای سعید کیفرخواست قتل عمد صادر کرده بود اما دادگاه قتل را شبه عمد تشخیص داده و سعید محکوم به پرداخت دیه شده و حدود 4 سال بعد، یعنی در سال 97 از زندان آزاد شده و فریب دختران فراری را از سر گرفته بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------