مشت مرگبار در نزاع پدرها!سروصدای کودک 6 ساله در یک واحد آپارتمانی مشهد، به جایی رسید که بزرگ‌ترها به جان هم افتادند و پدر این کودک فقط با یک مشت مرگبار، همسایه معترض را به کام مرگ فرستاد.

  به گزارش خراسان،این حادثه تاسف‌بار دوازدهم دی زمانی رخ داد که دو همسایه در مجتمع مسکونی ابرار واقع در شمال مشهد، به خاطر سروصداهای زیاد پسر بچه 6 ساله از یکدیگر دلخور شدند و به گلایه پرداختند اما باز هم سروصداهای کودکانه فروکش نکرد و ناراحتی همسایه طبقه پایین از رفتارها و جست و خیزهای پسرهمسایه، به خشم وعصبانیت انجامید تا جایی که بعد از ظهر کنار در پارکینگ به انتظار ورود همسایه طبقه بالا ایستاد.

 

  هنگامی که «ابوالفضل – ر» از مسافرکشی به خانه بازگشت و قصد داشت خودرواش را پارک کند، مشاجره ای لفظی بین آن ها شروع شد. این عصبانیت که با خط   و نشان های تلفنی حالا به اوج رسیده بود، ناگهان درگیری وحشتناکی را رقم زد به گونه ای که دو همسایه با هم یقه به یقه شدند و «حسن – ش» چندین مشت روانه پیکر همسایه‌اش کرد. این کشمکش و درگیری به حدی ادامه یافت که حتی لباس های «ابوالفضل- ر» در حال خروج از تنش بود.

 

 در همین هنگام ناگهان «ابوالفضل» مرد 43 ساله که از شدت خشم توان کنترل رفتارش را نداشت در یک لحظه مشت سنگینی را روانه چانه «حسن- ش» کرد و او با این ضربه مشت وحشتناک روی زمین افتاد و بیهوش شد. طولی نکشید که با تجمع همسایگان، امدادگران اورژانس هم از راه رسیدند و پیکر همسایه 46 ساله را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد بردند اما معاینات پزشکی از  مصدوم بیانگر آن بود که وی به اغما رفته است و با مرگ دست و پنجه نرم می کند بنابراین وی به بخش مراقبت های ویژه انتقال یافت و اقدامات درمانی آغاز شد.

 

از سوی دیگر نیز با گزارش این ماجرای تلخ به پلیس 110، بلافاصله گروه ویژه ای از نیروهای انتظامی با دستور سرهنگ «غلامعلی مالداری» (رئیس کلانتری پنجتن) عازم محل درگیری در مجتمع مسکونی ابرار شدند و متهم 43 ساله را که «ابوالفضل – ر» نام دارد با هماهنگی قاضی اسماعیل عندلیب (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) بازداشت کردند و به مقر انتظامی انتقال دادند اما هنوز تحقیقات قضایی درباره این حادثه ادامه داشت که سه شنبه شب گذشته، مصدوم این نزاع مرگبار بعد از حدود 16 روز بستری در بیمارستان بالاخره تسلیم مرگ شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت که به خاطر خشم و عصبانیت آنی رقم خورده بود.

 

 با مرگ این مرد جوان که «حسن.ش» نام داشت، روز گذشته متهم پرونده توسط نیروهای کلانتری پنجتن به شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هدایت شد و مقابل قاضی «محمود عارفی راد» ایستاد تا به سوالات تخصصی وی درباره این ماجرای دردناک پاسخ دهد . او که خود را «ابوالفضل.ر» معرفی می کرد در حالی که به شدت پشیمان و متاثر بود درباره چگونگی وقوع این حادثه تاسف بار به قاضی «عارفی راد» گفت: من سنگ کار هستم و به خاطر کم شدن ساخت و سازهای مسکن، مجبورم در شهرستان ها کار کنم و گاهی مدت طولانی را در شهرستان به سر می برم و خانواده ام به تنهایی در واحد آپارتمانی سکونت دارند.

 

در این میان پسر 6 ساله ام با جست و خیزهای کودکانه موجب ناراحتی همسایه طبقه پایین «حسن-ش» شده بود. او به در خانه ام رفته و به همسرم تذکر داده بود که جلوی مزاحمت های پسرم را بگیرد اما او هم مادر است و زیاد نمی توانست فرزندم را از جست و خیزهایش باز دارد.

 

در عین حال همسرم با من تماس گرفت و موضوع ناراحتی و گلایه همسایه طبقه پایین را منتقل کرد من هم به او گفتم وقتی خودم به مشهد آمدم با همسایه صحبت می کنم چرا که وقتی در شهرستان هم سنگ کاری به پایان می رسد من در مشهد با خودروی مدل پایینم مسافرکشی می کنم تا مخارج زندگی ام تامین شود با وجود این همسایه با من تماس گرفت و به خاطر رفتارهای فرزندم گلایه کرد .

 

من هم گفتم شما نباید به در منزل ما می رفتی و با همسرم موضوع را مطرح می کردی در عین حال هر کاری که دوست داری انجام بده!او هم با این جمله که حالا حالیت می کنم ! تلفن را قطع کرد. روز حادثه وقتی من از مسافرکشی به خانه بازگشتم او کنار پارکینگ منتظرم ایستاده بود که به من توهین کرد و یقه به یقه شدیم . او چندین مشت به من زد که تصاویر دوربین مداربسته هم وجود دارد. من هم به ناچار یک مشت به زیر چانه او زدم که ناگهان نقش بر زمین شد و غش کرد!

 

در پی اقاریر این متهم 43 ساله و با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد، وی روانه زندان شد تا بررسی های بیشتری درباره این مشت مرگبار صورت گیرد.

 

سجادپور 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------