آخرین اخبار بین الملل


,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل

طالبان: کشورهای اسلامی دولت افغانستان را به رسمیت بشناسند

نخست وزیر دولت طالبان از کشورهای جهان، به ویژه کشورهای اسلامی خواست به مردم افغانستان کمک کنند و دولت افغانستان را به رسمیت بشناسند. به…

ترامپ در بازدید از دیوار مرزی با مکزیک: بایدن در حال نابودی کشور ماستدونالد ترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس جمهوری سابق آمریکا در تازه‌ترین تلاشش برای جلب توجهات عمومی، به مرز آمریکا با مکزیک سفر کرد تا رئیس جمهوری کنونی کشورش را به بی‌توجهی به امنیت ملی با لغو کنترل مرزها متهم کند.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا در مقابل بخش تکمیل نشده‌ای از دیوار مرزی با مکزیک ایستاد و گفت: تصمیم جو بایدن، رئیس جمهوری دموکرات کنونی آمریکا برای لغو سیاست‌های سخت‌گیرانه من منجر به افزایش مهاجرت غیرقانونی و قاچاق مواد مخدر شده است.   

 

وی افزود: بایدن در حال نابودی کشور ماست.

 

ترامپ همچنان یکی از چهره‌های تاثیرگذار در سیاست‌های جمهوری خواهان است و با مطرح کردن کاندیداتوری مجدد برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ جلب توجه کرده است.

 

حضور ترامپ در نزدیکی شهر "وسلاکو" واقع در جنوب ایالت تگزاس دومین رویداد عمومی وی در روزهای اخیر محسوب می‌شد و شامل تجمع یک کمپین کوچک بود چرا که ترامپ مجددا شکایت‌های خود را از زمان ریاست جمهوری‌اش از جمله شکستش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ مقابل بایدن و سوالاتی درباره سلامت روحی و جسمی‌اش در حالی که رئیس جمهور بود، مطرح کرد.

 

دست‌کم ۳۱ قانون‌گذار جمهوری‌خواه از مجلس نمایندگان مرخصی گرفتند تا بتوانند در این رویداد شرکت کنند و ترامپ نیز از پشت تریبون آنها را شناخت. "گرگ ابوت"، فرماندار تگزاس که یک جمهوری خواه است و یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ محسوب می‌شود، در این سفر ترامپ را همراهی می‌کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------