زلنسکی: اوضاع در اوکراین تحت کنترل است و دلیلی برای ترس وجود نداردولادیمیر زلنسکی،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
«ولادیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه تاکید کرد که وضعیت کنونی در این کشور تحت کنترل است و دلیلی برای ترس وجود ندارد.

به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، «ولادیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه تاکید کرد که وضعیت کنونی در این کشور تحت کنترل است و دلیلی برای ترس وجود ندارد.

 

زلنسکی پس از نشست شورای امنیت و دفاع ملی در سخنرانی که از شبکه تلویزیونی رادا پخش شد، گفت: جلسه شورای امنیت و دفاع ملی به تازگی به پایان رسیده است، نتیجه این جلسه فقط بیانیه‌هایی برای فضای رسانه‌ها نبود بلکه نتیجه گیری بسیار مهمی برای جامعه و شهروندان ما داشت که همه چیز تحت کنترل است و هیچ دلیلی برای ترس و وحشت وجود ندارد.

 

وی افزود: موضوع اصلی این نشست وضعیت شرق کشور بود. ما برای تنش زدایی کامل از اوضاع تلاش می‌کنیم و به سمت یک راه حل مسالمت آمیز حرکت می‌کنیم. ما همه چیز را می‌دانیم، برای هر چیزی آماده‌ایم، بهترین‌ها و هر کاری را که لازم است همراه با شرکایمان، دیپلمات‌هایمان و نظامیانمان انجام می‌دهیم. آنها از ما محافظت می‌کنند و ما باید از آنها محافظت کنیم، بیایید آرام باشیم و طوری رفتار نکنیم که گویی همه چیز از دست رفته است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------