روسیه: می‌توانیم ناتو را در نیم ساعت نابود کنیم!رییس آژانس فضایی روسیه،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
دیمیتری روگوزین رییس آژانس فضایی روسیه اعلام کرد که در صورت وقوع جنگ هسته ای مسکو می تواند کشورهای عضو ناتو را در عرض نیم ساعت نابود کند.

به گزارش ایران آنلاین، روگوزین روز یکشنبه در پیام رسان تلگرام با اعلام این هشدار افزود: اما نباید اجازه این کار را بدهیم، زیرا پیامدهای تبادل ضربات هسته ای بر روی وضعیت سیاره زمین تاثیر خواهد گذاشت.

 

رییس آژانس فضایی روسیه تصریح کرد: ناتو در حال به راه انداختن جنگ علیه روسیه است، ائتلاف ناتو اعلام جنگ نکرده اما این چیزی را تغییر نمی دهد. این مساله برای همه روشن است. 

 

وی همچنین افزود: گردان های ملی و نیروهای مسلح اوکراین مواد مصرفی برای ناتو هستند، آنها فقط اپراتورهایی هستند که توسط مربیان ناتو آموزش دیده اند و اهرم ها و دکمه های سلاح های ناتو را فشار می دهند.

 

بحث رسانه‌ای بر سر احتمال وقوع جنگ هسته‌ای از سوی مسکو در حالی مطرح است که «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت ادعاهای کشورهای غربی مبنی بر اینکه روسیه تهدید به آغاز جنگ هسته‌ای می‌کند، صحت ندارد و کرملین به دنبال شروع چنین جنگی نیست.

 

«دیمیتری پولیانسکی» معاون سفیر روسیه در سازمان ملل نیز در جلسه کمیسیون خلع سلاح گفت بر خلاف گمانه زنی‌ها، استفاده روسیه از سلاح هسته‌ای فقط در واکنش به استفاده از سلاح هسته‌ای و دیگر سلاح‌های کشتار جمعی علیه مسکو و متحدانش است.

 

با اینحال روسیه درباره توانایی های هسته ای خود در صورت وقوع یک جنگ به کشورهای غربی و عضو ناتو هشدار می دهد.


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------