ترامپ جریمه ۳۵۵ میلیون‌ دلاری را به دادگاه تجدیدنظر بردترامپ،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
رئیس‌جمهور سابق آمریکا پرونده جعل ارزش دارایی‌های خود که جریمه ۳۵۰ میلیون دلاری و محرومیت از فعالیت اقتصادی در نیویورک را برای او به دنبال داشته، به دادگاه تجدیدنظر برد.

به گزارش ایسنا، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ این کشور روز دوشنبه از دادگاه خواست در مورد محکومیت وی به پرداخت جریمه ۳۵۴.۹ میلیون‌دلاری و محرومیت از فعالیت اقتصادی در ایالت نیویورک تجدیدنظر کند.

 

در ماه فوریه قاضی «آرتور انگوران» در نیویورک این حکم را به اتهام جعل اسناد و ارائه اطلاعات نادرست درباره ارزش حقیقی دارایی‌های ترامپ و سازمانش صادر کرد. ترامپ به این متهم شده که برای دریافت تسهیلات مالی، ارزش دارایی‌های خود را بیش از مقدار واقعی آن‌ها اعلام کرده است.

 

از میان دیگر محکومیت‌های ترامپ می‌توان به محکومیت به پرداخت جریمه ۸۳ میلیون‌دلاری در پرونده‌ای مجزا اشاره کرد؛ جریمه‌هایی که می‌تواند با اعمال فشار مالی سنگین بر این نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، عملکرد وی را در این رقابت تحت تاثیر قرار دهد.

 

دادگاه تجدیدنظر که ترامپ درخواست خود را در آن مطرح کرده، می‌تواند اجرای حکم دادگاه را تا پایان بررسی مجدد پرونده متوقف کند؛ امری که می‌تواند یک یا چند سال به طول بینجامد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------