نخست وزیر فنلاند آزمایش مواد مخدر انجام دادنخست وزیر فنلاند  ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نخست وزیر فنلاند پس از آنکه حضورش در یک مهمانی جنجالی اتهاماتی را علیه وی مطرح کرده بود، آزمایش مصرف مواد مخدر انجام داد. 

به گزارش  مهر به نقل از روسیا الیوم، نخست وزیر فنلاند از انجام آزمایش مصرف مواد مخدر درپی حضور در یک مهمانی جنجالی خبر داد.

 

بر اساس این گزارش، «سانا مارین» نخست وزیر فنلاند در نشستی خبری که در پی رسوایی حضور وی در یک مراسم خصوصی جنجالی برگزار شد، اعلام کرد که نتیجه آزمایش وی یک هفته بعد اعلام خواهد شد.

 

مارین در اظهاراتی به منظور دفاع از خودش گفت: در روزهای اخیر اتهامات بسیار خطرناکی مطرح شده است مبنی بر اینکه من مواد مخدر مصرف کردم. من این اتهامات را بسیار سنگین می دانم.

 

وی افزود: علیرغم اینکه درخواست انجام آزمایش به منظور اثبات عدم مصرف مواد مخدر را غیرقابل توجیه می دانم به منظور دفاع از خودم و رفع تردیدها، امروز آزمایش دادم.

 

مارین همچنین گفت که نتایج آزمایش یک هفته بعد مشخص و در رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

 

نخست وزیر فنلاند در عین حال افزود که در طول زندگی خود و حتی زمانی که در سن نوجوانی بوده به هیچ وجه مواد مخدر مصرف نکرده است.

 

به تازگی یکی از رسانه‌های غربی ویدئویی کوتاه از نخست وزیر ۳۶ ساله فنلاند را نشان می‌دهد که مربوط به یک محیط خصوصی است.

 

مارین به خبرنگاران گفت: این ویدئوها خصوصی هستند و در یک فضای خصوصی فیلمبرداری شده اند. من از اینکه این فیلم‌ها در فضای عمومی کشور پخش شد، ناراحت هستم.

 

لو رفتن فیلم خصوصی نخست وزیر فنلاند باعث شده تا برخی از مخالفان او از رفتار این سیاستمدار جوان به عنوان رفتار ناشایست نخست وزیر انتقاد کنند. «میکو کارنا»، یک نماینده اپوزیسیون در توییتی اعلام کرد که مارین باید تحت آزمایش مواد مخدر قرار گیرد.

 

این اولین بار نیست که زندگی خصوصی مارین در فنلاند سیاسی می‌شود. او قبلاً در سال ۲۰۲۱ پس از انتشار عکسی از او در یک باشگاه شبانه مجبور به عذرخواهی از مردم شده بود. مارین در آن زمان در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: من اشتباه کردم. باید با دقت بیشتری وضعیت را بررسی می‌کردم.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------